Agent Bureš trollí svoje voliče

Zemi obsypaly tematické billboardy s heslem „Za Babiše bylo líp!“, kde údajní obyčejní občané vyjadřují buď podporu Andreji Babišovi (hodlá kandidovat na prezidenta, aby nešel před soud a posléze nejspíš do vězení), případně dávají najevo zhnusení nad současnou vládou.

Ovšem s i s touto kampaní je to stejné, jako se vším u Babišovy politické divize s názvem ANO: je to realitě neodpovídající fake. Příklad?

1️⃣. ANO včera zveřejnilo první klip s takovým rozhořčeným „obyčejným“ seniorem.

Andrej Babiš na sociálních sítích: „První odvážný. Pan Václav, 82 let. A jak to vidíte Vy? Napište mi to teď hned.“

2️⃣. A hned se ve videoklipu rozvíjí příběh člověka, který celý život poctivě pracoval pro naši zemi a teď, kvůli Fialově vládě nemá žádné peníze, zatímco samozřejmě předchozí vláda Andreje Babiše na důchodce myslela a zajistila jim odpovídající životní úroveň. A monolog uzavírá provolebním heslem „Za Babiše bylo určitě líp!“

A teď trošku reality do toho dobře namazaného soukolí propagandy, lhaním cílící na naše seniory.

3️⃣. Senior z videa se jmenuje Václav Jelínek. Je dlouholetý člen totalitní Komunistické strany Československa. Je registrovaným důvěrníkem komunistické tajné služby, pod krycím jménem Předseda.

4️⃣. Pan Jelínek jako věrný straník celý život pracoval na vedoucích a ředitelských postech, a to před revolucí, ale i po ní. Jeho důchod je proto maximální, patrně stejně jako (vzhledem k lukrativním pozicím) jeho materiální zabezpečení.

5️⃣. A nejen to. Pan Václav Jelínek tak nějak patří k ANO 🙂 Na snímku v domácím dresu s exhejtmanem za ANO Pardubického kraje Martinem Kolovratníkem.

… a takhle je u ANO a Andreje Babiše se vším.

Závěr: Jak to vypadá, když se vláda ANO potká s realitou ➡️

Andrej Babiš on Twitter: "Piráty bych za jejich výroky o mně mohl žalovat  od rána do večera. Naštěstí nejsem jako oni 🙂 Dejte si rozhovor pro  @Frekvence1 👍 https://t.co/7lMLdu4xbd" / Twitter
Země v době Covidu, kdy si řešení pandemie vzal Andrej Babiš na svou osobní zodpovědnost. Ty kříže samozřejmě symbolizují z velké části právě seniory.

Za Babiše bylo líp!

(Zdroje Forum 24, Poslední Skaut, FB Andreje Babiše, FB stránka Andrej Babiš je podvodník a estébák)

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh