Andrej málem králem

Děti nachytaly Andreje Babiše v nedbalkách při zkoušce vědomostí cca z páté třídy ZŠ, že se nejprve prakticky každý ptal, jestli je sestřih jeho vystoupení skutečný, nebo jde o nějaký fejk.

Ozývají se i hlasy, že mu návštěva základní školy prohraje prezidentskou volbu. To se ale určitě nestane, to video pobouří, nebo konsternuje jen Babišovy nevoliče.

Ale stejně.

Planety Sluneční soustavy? Babiš: „Měsíc, Slunce …

Nejznámější dílo Jaroslava Haška? Babiš: „To nevím:“

Nějaká díla Karla Čapka? Babiš: „Nevím.“ Dlouhá pauza… „Válka s mloky?“

Kolik žaludků má kráva a jak se jmenují? Babiš: „Nevím. Strašně moc jich má. Na trávení a na výrobu mléka.“

Nápis na oponě Národního divadla? Babiš: „To nevím, ale rekonstruovali jsme Národní muzeum.“ (Přesněji jde o nápis nad oponou)

Nejlepším zhodnocením jeho výkonu je potutelný smích celé třídy.

Andrej Babiš nemůže být prezidentem, propadl by i na Vysoké škole života.

Celý pořad ZDE.

Připomínám i starší páně Babišův zásek:

… a ještě jeden

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh