Bída proti Česku.

Demonstrace proti chudobě? Jako že fakt?

Pořadatelé a svolavatelé tahouni dezinformační a silně proputinovské scény. V zákulisí opět Ruskem podporovaná TV Raptor a sociální sítě všech person a organizací spojených s demonstrací, přetékající adorací fašistického Ruska a nenávistí k napadené Ukrajině a taky k našemu prozápadnímu geeopolitickému směřování.

Neproruská demonstrace? Proti bídě? Tak jdeme na to:

A. Hlavní svolavatel

Reakce Jindřicha Rajchla na přepadení nezávislé a svobodné evropské země ruským agresorem. A jako bonus již tradiční úplně mimo analýza toho, co se děje a co se stane.
Další z prognóz Jindřicha Rajchla, ten člověk je učiněná věštírna
Dávat Maďarsko, kde jsou ekonomické problémy mnohem větší než v Česku, za vzor, je tradiční proruskou mantrou. Orban je totiž proruský a protiukrajinský. Maďarská ekonomika má v současné době inflaci kolem 25 % …
… další věštba a strašení lidí. Strašení, my ruského plynu v loji, Putin génius … Orban a Vučič (prosící o vstup do EU pro jeho chudou zemi) géniové.
Krystalický Jindřich. Spletl se jen tak o 140 000
Demonstraci streamovalo několik větších i menších médií. Rajchl u sebe na stránce pro fanoušky vybral nečekaně TV Raptor ruského kolaboranta a spolupracovníka ruských médií Žarka Jovanoviče. Zpovídaný respondent je samozřejmě shodou okolností taky dlouholetý ruský kolaborant, poslanec momentálně za SPD Jaroslav Foldyna
Žarko Jovanovič. Asi proti chudobě? Na vlajce v ruštině nápis Patriot. Čí patriot? Určitě český, to dá rozum.
Jiný snímek Žarka Jovanoviče

B. Výběr řečníků na neproruské demonstraci

Tady máme hned dva včerejší řečníky najednou: Nielsen retweetuje Dobiášovou. „Bez ruského plynu jsme v Evropě v háji!“ Potřebujeme víc důkazů, že se jedná o profesionální dezinfo strašiče chudých lidí?

A realita? 😀

Německá závislost na ruském plymu v čase. Jak říkají Čechorusové: „Skutečná katastrofa pro Německo.“

A jdeme dál. Zase stejná dvojka. Po měsíci vyvražďování, znásilňování a únosů do Ruska se objevilo jedno video, kde ukrajinští vojáci trýzní zajaté ruské okupanty. A co myslíte, že po měsíci, kdy mlčeli k páchání ruských zvěrstev v Ukrajině vyplodí našisti?
Ukrajinci zničili most na okupovaný Krym, kterým na Ukrajinu proudí ruské zbraně. A co naši chcimíři? „Adorace násilí a ničení!“
… a další včerejší řečník na pódiu demonstrace proti bídě a další užitečný idiot Ruska a jeho brilantní analýza. Za pseudonymem Vidlákovy kydy (než byl propálen) se ukrýval jistý Daniel Sterzik
Další samozřejmě ne proruský text včerejšího řečníka na stránce Vidlákovy kydy.
Vidlák, který se proslavil neexistující dojemnou historkou o odpojování elektřiny v mrazu umírajícím babičkám. ČEZ na něj podal trestní oznámení
Další řečnice demonstrace proti bídě. „Česko by mělo vystoupit z NATO“. Ale ne, proruští nejsou, jde jim přece o naše dobro …

C. Účastníci demonstrace proti bídě v Česku

Už vyrazily na rozhodně proruskou demošku. Za Česko proti bídě!

Demonstrace proti bídě, kde musí její řečníci vyzývat účastníky, aby tentokrát nechali ruské vlajky doma? 🙂

Další známá figurka proruské dezinformační scény, Jiří Černohorský. Demo pro chudobě, však jasně.
Někteří bezejmenní demonstranti na určitě neproruské akci. Asi jim tam symboly Ruska, ruské okupace Ukrajiny a Wagnerovy skupiny vraždící v Ukrajině, nějaký provokatér během akce našil.(via Pavel Vracovský)
Další letitý ruský kolaborant  děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík (Jo, je to opravdu možné) se účastnil pseudoataku spodiny na Národní muzeum
… důkaz, že si nevymýšlím
Neproruská demonstrace proti chudobě

Finále demonstrace proti chudobě

A. Napadení projíždějícího auta, jen proto, že mělo ukrajinskou SPZ

EDIT: napadení auta předcházela kopnutí do auta a následná hádka a ruční výměna názorů řidiče s jedním účastníkem demonstrace. Zrcátko urazil právě její účastník z řad demonstrantů

B. Pokus o atak Národního muzea (útočníci sami sebe označují za vlastence) Důvod? Visí na něm ukrajinská vlajka, jako symbol podpory Česka bránící se zemi.

Neproruská demonstrace proti chudobě …

Neproruská demonstrace proti chudobě
Neproruská demonstrace proti chudobě
Rajchl z pódia: „Pokud vláda nevyslyší všechny naše požadavky, nebo nepodá sama demisi, zahájíme za měsíc pokus o státní převrat.
Atak ruských kolaborantů na Národní muzeum. Trošku obrázky jako za Trumpa v USA.

… Takže si to shrňme: Rozhodně ne proruskou demonstraci proti chudobě zcela evidentně organizovala ruská pátá kolona v zemi, bylo na ní i přes embargo z řad organizátorů mnoho projevu stranění fašistickému totalitnímu Rusku a na závěr demonstrace její účastníci napadli auto s ukrajinskou značnou a atakovali budovu Národního muzea (a zranili při tom dva policajty) jen proto, že na něm visí ukrajinská vlajka. Jak by včera asi vypadalo, kdyby účastníky nevyzývali ke zdrženlivosti v projevech přítulnosti k Putinovu Rusku nechci vidět. Asi jako na Rudém náměstí.

Hele, fakt chápu, že se část společnosti cítí ohrožena vysokou cenou energií a potravin, ale, když jdeš na demonstraci, kterou pořádají kremloboti (a známí kremloboti), kde to hemží proruskými zjevy a v projevech se vyzývá ke svržení legitimně zvolené vlády, kde dochází k násilným činům na podkladě rasismu a xenofobie a útoku proti státní instituci, stáváš se užitečným idiotem Ruska v hybridní válce proti vlastní zemí.

No respect.

… a co na to Rusko? Putinův hlavní propagandista Vladimir Solovjov v I. programu ruské státní TV: „Po Ukrajině vyhlásíme válku Evropě!“ (obrázek via Lukáš Molenda)

Na úplný závěr přehledu bych chtěl poprosit o sdílení na své osobní profily a do vašich skupin. Jde prostě o to, aby se nejvíce lidí dozvědělo, že skupina kolem Jindřicha Rajchla nejsou žádní dobrodějové, kteří chtějí zemi vyvést z bídy, ale obyčejní proruští kolaboranti, jejichž záměrem je se vyvézt po zádech lidí na něž dopadá tíživě naše ekonomická situace, do vysoké politiky.

Díky!

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh