Čáryfuci v ruských dresech

Jak se na proruské organizátory víkendové demonstrace zaměřila média, vychází najevo další skutečnosti o tom, co je celá tato skupina zachránců národa, navlečených do ruských dresů, zač.

Vlastně se tím jen potvrdila linie antivax aktivisti ➡️ ruští kolaboranti.

Někdy mají nově získané poznatky až parodický ráz, která vykazuje naše celá pátá ruská kolaborantská kolona.

Ukážeme si.

Nejdřív ,,vlastenec“ Franta Vrabel

Takhle se prezentuje sám. V podstatě Gándhí…

No a teď realita: Antivax a kremolobot aktivista Vrabel, který ještě v roce 2020 děkoval zdravotníkům za jejich práci, je od roku 2021 v insolvenčním řízení a celkem dluží pres 3 miliony korun a měl 27 exekucí.

Vrabel už více než dvacet let neplatí zdravotní pojištění. Neplatil ani za popelnice, elektřinu, nebo pokuty. Soudu tvrdil, že se živí jako šéfkuchař schránkové firmy s anglickým majitelem. Novinářům zase, že v Srbsku prodává reality Čechům a ve volném čase tak může pořádat demo.

Celý článek ZDE

,,Ještě na konci března 2020 děkoval podnikatel Ladislav Vrabel na Facebooku zdravotníkům, že v boji s koronavirovou nákazou nasazují životy, a na nákupu se fotil s respirátorem a plastovými brýlemi. Loni už ale na internetu psal o údajné hrozbě „genocidy neočkovaných“ a neúspěšně kandidoval do parlamentu za hnutí Chcípl pes, které brojilo proti covidovým opatřením.“

Mimochodem je zajímavé, že další šéfík Chcíplého psa je na tom prakticky stejně. A samozřejmě je z něj taky kremlobot. Jinak to snad ani nebývá.

Jiří Janeček – krach podnikání sváděl na vládu. Miliony ale neplatil už před covidem.

 ,,Jako politik ODS levně pomohl k městskému majetku developerovi, který teď po něm vymáhá miliony za nezaplacený nájem hotelů. Předtím, než Janečkova firma spadla do insolvenčního řízení, z ní zmizel pivovar, který Janeček vede. Zároveň podnikatel obhajoval ruskou agresi na Ukrajině.“

 „Kvůli minulému roku jsem přišel o 90 procent byznysu. O tři hotely, které jsem měl v nájmu. Z podnikání odcházím s patnáctimilionovými dluhy, které budu muset splácet dalších 20 nebo 30 let,“ vyprávěl loni v lednu Hospodářským novinám s tím, že mu zbyl jen pivovar v Jincích u Příbrami.

Pátrání Aktuálně.cz a HN postavené na výpovědích svědků a soudních dokumentech ale ukazuje jiný příběh. Dlužné miliony po Janečkovi věřitel vymáhal dlouho předtím, než v Česku pandemie koronaviru na jaře 2020 udeřila. Peněz se zatím nedočkal.

Celý článek ZDE.

Janečkova reakce na přepadení Ukrajiny Ruskem, na jeho webu Chcípl pes

Pojďme dál, co třeba takový Jindra Rajchl?

Jindra je, kromě toho, že je úplně ten největší zachránce národa, je totiž taky prognostik.

A ne ledajaký!

Tak co, už jste prozřeli!!!!??????

Vážně: kdo těmto lidem může věřit, že by mohli naši zemi vyvést z ekonomické krize? 🙈

Další směšnou záležitost vylovil v hlubinách internetu uživatel twitteru Daniel Novák.

Týká se Tomia Okamury.

Ten ještě před tím, než se stal tzv. komerčním fašistou a ruským kolaborantem, hlásal v knize Umění vládnout: ,,Kupovat ruskou ropu a plyn znamená kromě závislosti také financovat si nebezpečného nepřítele.“ 🙂 🙂

Dnes už je samozřejmě všechno jinak …

Tento text, odkazující na slova Tomia Okamury je z května 2022….

Zuzka … a zase vedle 🙂

Na závěr přehlídky trapnosti ještě vážnější téma.

Celou tuto hnědorudou scénu totiž v současnosti rozleskává Andrej Babiš a jeho zaměstnanci.

Příklad? Třeba tady ⬇️

Jen připomenu, že Štěpán Kotrba je dlouholetá ruská vlivová figurka

Trochu reality do požadavků proruských organizátorů demonstrace ze soboty

Trochu práce s rozborem jejich nesmyslných tezí si dal Petr Vacenovský

🏇 Ti lidé jsou, všichni, jak je tu vidíte nebezpeční. Co jim je ještě vlastní a na to spoléhám, že jsou neschopní diletanti.

Teď prostě jenom tuto zprávu musíme v následujících a týdne v dostatečné intenzitě předávat dalším skupinám společnosti. Aby, co nejvíc lidí vědělo, že lžou a otevřeně kolaborují s Putinem.

Ať jsou ti, které vláda nedostatečně podpoří, nespokojeni. A klidně, ať se ozvou. Ale ať za sebe nenechají mluvit neschopné ruské kolaboranty.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh