Co je vidět v Narviku 🇳🇴

Do Narviku jsem dojel vlakem ze Stockholmu (minulá sada fotek na FB), 18 cesty přes celé Švédsko.

Protože jsem v dojetí z ceny zrušil pronájem auta, musel jsem se spolehnout na pěší tůry a autobusové výlety. Nakonec jsem dojel až na Lofoty, na ostrov Avstagoya, ale fotky až příště.

Teď nabízím Narvik a cestu na Harstad.

Teplota 11 – 13 stupňů, zataženo, občasné přeháňky.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh