Denacifikace Ukrajiny podle Putina

Ruští okupanti páchají v Ukrajině válečné zločiny. Jejich brutalita se s tím, jak se celá válka nevyvíjí podle jejich představ, zvětšuje.

Ukrajina patrně nemá sílu ruskou armádu ze své země vyhnat a tak nakonec uvidíme čečenský scénář vybombardované a spálené země.

Západ vsadil na to, že Putina vyhladoví, ten by ovšem byl hloupý, kdyby čekal,. až se mu jeho Říše vnitřně zhroutí. Za pár týdnů jej máme u svých hranic (SR + POL) a pak rozpoutá velkou válku. Rusko, bez informací, pod propagandou a s pocitem, že jejich situaci způsobil výhradně západ, bude mít Putin jako oporu v zádech.

Naposledy silné a jednoznačné vyhlášení Bílého domu, že NATO rozhodně nevstoupí do bojů na Ukrajině, které samozřejmě vzal Putin jako ústupek a bylo fakticky jeho silným povzbuzením, vedlo k dnešnímu nočnímu napadení nejzápadnější části Ukrajiny, (tedy u polských hranic), které se dosud ruská armáda vyhýbala.

„Nejen naše peníze za ropu a plyn, ale také otevřeně zdůrazňované obavy Západu udělat cokoliv, co by si Putin mohl vyložit jako eskalaci, podporují zvůli Ruska v agresivní válce. Ta zabíjí nejen Ukrajince, ale také naše hodnoty.“ Generál Petr Pavel

Výběr válečných zločinů Ruska v Ukrajině za poslední desítky hodin.

Obrázek
Žitomyr
Vlevo: Marina Met a její 12 syn Ivan před chrámem Svatého Ondřeje v Kyjevě (Instagram) Vpravo: Hrob Mariny a jejího syna po denacifikaci Putinovou armádou. Zavražděni v Irpini při evakuaci z města. Zakopáni ve společném hrobě na zahradě ve dvoře svého obytného bloku. Pohřeb na hřbitově kvůli válce nemohl být uskutečněn.
Obrázek
Tato rodina už neexistuje. Mychajlo Sološenko, jeho žena Inna a jejich syn Jefrem přišli o život, když jejich auto zasáhl ruský tank.. Tragickou zprávu potvrdila univerzita ve městě Sumy, kde Mychajlo vystudoval.
Obrázek
Ranní bombardování Mykolajivu. Zemřelo devět lidí.
Pohřbívání civilistů do hromadných hrobů v Buče nedaleko Kyjeva. Kdo je tu nacista?

„Členové mojí rodiny, manželka, dvě děti i dva psi odešli do nebe.“ Nemusíte umět ukrajinsky, ale co říká otec na videu pochopíte. Ruští okupanti mu při útěku z války zabili ženu, obě děti a psi, které se rodina rovněž snažila evakuovat. Materiál, který měl včera donutil vypnout počítač…

Obrázek
Obrázek
Nemocnice Volnovacha před a po „denacifikaci“.
Obrázek
Jen jedno město v jeden den: Černihov
„Denacifikace“. Zatím ještě jen Ukrajiny.
Toto je tělo tříleté Ariny Butym. Leží na těle své 17leté sestry Veroniky. Těla žen a mužů, zabitých okupanty, leží ve dvou nebo třech vrstvách. Pro těla byly uvolněny kůlny.
Některá další těla leží na ulici… Mykolajiv

Novaya Gazeta: Otec dívek Dmitrij Butym stojí za plotem. Čekání na předání těl. Oči jsou skryty ve válečcích červené kůže. „Vera ohřívala jídlo v kuchyni, Arina vyšla na dvůr. Neměly šanci. Mladší zemřela hned, starší byla dvě minuty resuscitována, ale nešlo to. Jejich matka je v nemocnici v Dubki, úlomek jí prošel stehnem, má taky vnitřní zranění. Promiňte. Teď je pro mě hlavní pochovat děti.“

Foto z mykolajivské márnice. Takhle vypadá dnešní Ukrajina, evropská země napadená totalitní diktaturou.
Anastasia Stoluk, deset let. Zastřelena opilými okupanty. Pohřbena na zahradě vlastního domu, okupanti rodině zakázali pohřeb na hřbitově.
Pětiletá dvojčata ze Severodoněcku, zasažená ruským ostřelováním města.
Zranění utrpěla i jejich máma.

🏇 Putin se sám nezastaví, stejně jako kdysi Hitler. Musí být zničen.

Alespoň jeden dobrý konec na závěr ❤ I když …

Sdílením pomůžete šířit informace o pravé podstatě této války i samotného Putinova režimu.

Díky

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh