Jak volí pátá kolona Ruska v ČR? Jednomyslně.

Hned na úvod si řekněme, že až na několik výjimek, není prokázáno přímé napojení skupin a osob, které v Česku intenzivně šíří ruskou propagandu a ruské narativy války v Ukrajině, na samotné Rusko.

Může být, nicméně většina spíš bude tzv. užitečnými idioty nepřítele, kteří pracují v jeho prospěch proti naší zemi.

Prošel jsem necelé tři desítky účtů na sociálních sítích, které mě napadly z hlavy bez vyhledávání a které podle mě spadají do výše uvedené kategorie našich spoluobčanů. Plus nemohu opomenout provařené ruské exponenty, jakými jsou naši poslední dva prezidenti osobně.

Část z těchto entit se k volbám nevyjadřuje, všechny ostatní, do jednoho, vyjadřují přímou, či nepřímou podporu jen jednomu kandidátovi. Andreji Babišovi.

Explicitně se do ruského světla (tak jak to dělají od začátku války) opět postavila skupina antivax aktivistů, která Babiše jako jeden muž za C 19 proklínala (z části jistě oprávněně) a nyní jej však všichni jednoznačně podporují. (Mimochodem, jeden z hlavních argumentů tehdy proti Babišovi zněl: „Poslal na nás armádu!“ No a teď je prý podle nich mírotvorce. To nevymyslíš).

Přehlídka „vlastenců“ startuje 🇷🇺:

Tdy jen doplním, že na rozdíl od jiných si podle všech indicií spravuje Fan page JZW sama

Jednohlasně! Oligarcha versus velitel AČR a generál NATO (oba s minulostí v KSČ)= oligarcha. A pak, že prý naše společnost je rozdělená 🙂

Tak tedy neskromně doufám ve změnu, prezident ruské páté kolny už tu byl teď deset let.

A stačilo.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh