Jak západ za peníze potlačuje demokracii v Rusku.

Naše orientace na materiál (na peníze) v reálu znamená, že se necháváme kupovat východními totalitami. Což nás ve vztahu k nim samozřejmě oslabuje.

Posledním příkladem je akce Google a Apple, kdy na žádost ruských úřadů odstranily z nabídky aplikaci spojenou s Alexem Navalným.

V den, kdy začaly volby do dolní komory ruského parlamentu i na nižších úrovních. Aplikace, kterou vyvinul Navalného tým, voličům pomáhala vybrat nejsilnějšího kandidáta schopného porazit politika z kremelské strany Jednotné Rusko.

Rusové přitom na oba giganty nemohou jinak, než je úředně na svém území vypnout. Toho se ovšem Google i Apple bojí, přišli by o část zisků z ruského trhu.

A tak raději kolaborují s totalitní mocí a podílí se tak na likvidaci zbytků demokracie v Putinově Rusku.

Necháváme se kupovat a zrazujeme demokracii a hodnoty na nichž stojí. Finanční prostituce.

Podobný příklad už známe i z ČR, kde údajní novináři za peníze Home Creditu ovlivňovali tuzemské veřejné mínění ve prospěch totalitní Číny.

Jako by neexistovaly čínské koncentráky, pronásledování opozičníků, křesťanů, odebírání orgánů vězňům bez jejich souhlasu, průmyslová špionáž, atd, atd…

Zpět k volbám v Rusku.

Probíhají sice teprve první den, už se objevily důkazy o jejich falšování.

Do neděle, kdy volby končí, jich budou jistě desítky a to i přes masivní snahu aparátu Vladimira Putina, omezit možnosti kontroly celých voleb.

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh