Kreml ladí své zahraniční orchestry

Senátor za ústecký obvod, zanícený komunista a kremlobot Jaroslav Doubrava, je právě na Krymu.

Tam se nejezdí už od jeho anexe Ruskem v roce 2014.

V minulých dnech tam jednal se šéfem ruské okupační správy Sergejem Aksjonovem, který je samozřejmě na sankčním seznamu. A nejen to, na ukrajinském území, toho času okupovaném Ruskem je s ním i Jelena Vičanová, jedna z mála osob v ČR, o níž jsem si jist, že aktivně spolupracuje s ruskými rezidenty na našem území.

Doubrava je známý ruský kolaborant, Vičanová, původem Ruska si s ním vůbec nezadá.

Vičanová v akci. Rok 2014

Mimochodem, byla to právě Vičanová, která zabrala v roce 2014 Albertov na 17. listopadu, pro Zemana, nácky a ruské kolaboranty. Byla hlavní organizátorkou této akce.

Vičanová zcela vlevo. Zeman, rovná se jednoznačně Rusko.
Dva v tom. Vičanová & Nejedlý

Nutno ovšem podotknout, že ruští kolaboranti (myslím teď ty opravdové, nikoli užitečné blbce ruské propagandy) se aktivizovali nejen v Česku.

Sahra Wagenknecht, předsedkyní Národního výboru strany Die Linke: „Šílená válka PROTI Rusku.“

Byl jsem se paní podívat na web a co nevidím:

  1. ,,Sankce proti Rusku jsou dost hloupou strategií.“

2. ,,Zrušte sankce! Proč plynová válka ničí Německo.“

Čili si z toho vyvozuju, v kontextu ruských vlivových akcí posledních let, že současné sankce účinkují a Putin vyvíjí zákulisní tlak na to, aby byly zmírněny.

S přibývající zimou, budou hlasy politiků volajících po ukončení podpory Ukrajiny sílit. A bohužel nepůjde jen o přímé ruské kolaboranty, ale o bezcharakterní jedince, kteří se budou snažit vyvést se nahoru přes negativní dopady ruské války proti západu. (Mimochodem i současné ceny plynu jsou její součástí).

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh