Nesnesitelná lehkost bití.

Ukrajinská armáda zveřejnila odposlech telefonátu mezi ruským vojákem, nasazeným v Ukrajině a jeho matkou. V hovoru muž jménem Konstantin Solovjov, popisuje, jak brutálně mučil a zabil na 20 lidí, válečných zajatců.

Ve válce se najde uspokojení pro lidi, kteří jsou nemocní a bezcenní a tohle je jeden z nich.

🇷🇺 „Stalo se to) před mýma očima. Účastnil jsem se toho taky. Důstojníci FSB mučili válečné zajatce. Víš, co je to malá růže? Na mužském těle můžete pěstovat 21 růží. 20 prstů a 1 penis. Je to odřezávání a stahování kůže na 20 prstech a penisu“.

🇷🇺 „No, zajali jsme válečné zajatce, transportovali jsme je… A zatímco jsme čekali na velitele, hlídali jsme je, surově jsme je bili a lámali jsme jim nohy, aby nemohli utéct.“

🇷🇺 „Takže válečný zajatec sedí, kyčelní kosti zlomené. Zlomil jsem mu je. Jsou posunuté.“

🇷🇺 „Zajali jsme jednoho civilistu. Starý pán, a ten měl v telefonu všechny fotky umístění našich vojáků. Toho starce jsme umlátili k smrti, jen obušky. K smrti. Umíš si to představit? Jak dlouho by mělo trvat ubití člověka jenom obuškem? Obvykle se používá k ukáznění rekrutů. Když jím člověka zmlátíš, explodují mu vnitřní orgány.“

🇷🇺 „Existuje ještě jeden typ mučení, jehož název jsem zapomněl. Sud? Strčit do řitního otvoru trubku, kterou se protáhne ostnatý drát. Je to naprosto jasné. Vůbec mě to nemrzí. Mám přes 20 (zabitých), už jsem klidný. „Je to krystalicky jasné. Vůbec mě to nemrzí. Mám přes 20 (zabitých) a jsem klidný.“

Tady hovor končí, matka svého syna při popisování jeho zločinů, celou dobu podporuje.

Celý odkaz, v němž je i záznam hovoru TADY a česky TADY.

SBU, ukrajinská rozvědka, zveřejnila osobní údaje vojáka i jeho matky. Solovjov se momentálně údajně nachází v Charkovské oblasti.

A jak píše novinář Sergej Sumlenny, který odkaz na twitteru zveřejnil: „Pro ty, kteří byli tak šokováni obsahem, je třeba říci toto : jde o zavedený státem organizovaný systém. Nejde o „exces“ jednoho či dvou sadistů. Tato činnost organizována tajnou policií FSB, stejně jako mnoho mučicích táborů v čase předtím, od Čečenska po Sýrii.“

Zde odkaz vložený rovnou na You Tube

🏇 Podobná zvěrstva, bohužel, k válkám patří, osobně jsem podobné věci viděl na mnoha videích ze Sýrie. Požehnaný čas pro sadisty všeho druhu. Čím více totalitní a nedemokratická válčící strana je, tím je násilí na bezbranných lidech institucionalizovanější. Nacisti se chovali k židům, odbojářům , někdy i civilistům stejně, stejně by se k nim nejspíš chovali i čínští vojáci.

Je potřeba si naplno uvědomit, že za posledních osmdesát let jsme tomu, aby toto předpeklí sáhlo i na nás, absolutně nejblíž a tudíž vyvinout maximální úsilí a to už teď hned, aby se to sem nedostalo.

Všechny jistoty posledních 33 let jsou ty tam a bezpečnou budoucnost si musíme prostě vybojovat. Tak jako naši předkové.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh