Okénko do dnešního Ruska, které byste neměli přehlédnout.

📢 Střípek každodenní propagandy, (český překlad) která se valí do hlav ruských voličů z programů ruské státní televize. Navíc Rusové jsou hodně televizní národ a velká část z nich vstřebává informace z TV Rossija 1 jako bernou minci, toho, co se skutečně ve světě odehrává.

📢 A nejde jen o vyplachování hlav obyčejných Rus, jako takové, ale o samotný obsah a rétoriku. Tohle je programové šíření nenávisti made in Joseph Goebbels …

📢 Zkuste si představit, jak by jste na svět nahlíželi vy, po sto letech ruské agonie v kuse, tedy několik po sobě jdoucích generací, pokud byste navíc ještě dostávali podobnou denní dávku nenávisti, propagandy a tezích o vlastní výlučnosti a dějinné roli ruského národa.

📢 Ti lidé, příjemci tohoto balastu, jsou tvární jako plastelína… a chudí jak kostelní myši.

📢 Tavící kotlík frustrace, nenávisti, agrese, rasismu, xenofobie, homofobie, antisemitismu, všechno ošklivé, nač si vzpomenete.

Ruský svět.

Apage satanas.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

☑️ Autor překladu Nikola Repin:

„Tyto politické talk show jsou velmi pečlivě připravovány včetně jasně definovaného závěrečného vyznění. Každý z hostů má svůj přesně stanovený úkol, a ne vždy o tom musí vědět. Kromě hostů, kteří zastávají kremelskou linii nechybí ani představitelé EU či USA, kteří budí dojem, že zazní i názory, které tomu oficiálnímu odporují. Nicméně dramaturgie pořadu je nastavena tak, že tento názor ostatní hosté vyvrací či se mu vysmívají. Pokud jejich argumenty nestačí, okamžitě zasahují moderátoři pořadu, kteří diskuzi usměrní a nepohodlné názory utnou.“

Facebookový post i z celým komentářem zde: https://www.facebook.com/nikola.repin/posts/10224238360685166

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh