Šašek a královna

Online dual Rajchl 🇷🇺 versus Drábová 🇨🇿 ohledně jádra.

Jak to asi mohlo dopadnout, že? Někdy mám pocit, že devadesátková kapela Šum svistu, si dala jméno po jednom z Rajchlových projevů 🙂

Ano, je to nadsázka, kapela i kolaborant se neznali a navíc jejich hudba v dané kategorii byla unikátní, kdežto Rajchl poctivě kopíruje ruské předlohy.

Pojďme na to.

Rajchl vytvořil „odborný“ příspěvek, na téma nezadržitelného konce jaderné energeticky v ČR do roku a půl, samozřejmě, protože nám dojde jaderné palivu od našeho (tedy spíš jeho) dobrodince z Kremlu.

To je Rajchlova odborná stať, kterou straší dezinfem vymleté a radikalizuje je. My už víme, že je velmi hloupý a při střetu s odborníkem se to projeví nejviditelněji – ukážeme si. Všimněte si, že ač má jeho stránka jen 24 000 sledujících, má jen tento nesmysl 1200 sdílení, to když u mě je 400 sdílení, je to už výjimka. Čím je to? Píše snad Rajchl lepší a důležitější texty? To asi ne. Prostě A má zfanatizované, emočně nadupané publikum (tak jak to u dezinfem semletých prostě je), ale taky za B, že se z Visegradský jezdec zbytečně málo sdílí, snad aby se sdílející nedostal do konfliktu u sebe na FB právě s lidmi, dýchající za Rajchla, Okamuru, atd. To je ale naše chyba. Proto tito lidé opanovávají sociální sítě a diskuze pod články na zpravodajských webech.

Začněme základní validní informací: Dukovany mají palivo cca na tři roky, Temelín bude brát od roku 2024 palivo od Westinghouse a Framatome právě kvůli diverzifikaci zdrojů.

Zdroj: Ekonomický deník

1️⃣. Dana Drábová vstupuje do diskuze pod tento text:

2️⃣. Do diskuze se vkládá Rajchl

Jindra je vtipálek. Když se jeho diskuze s Danou Drábovou dostala mezi širší okruh uživatelů sociálních sítí, ihned omezil možnost vkládání příspěvku pro nefanoušky jeho stánky. To je sice jeho svaté právo, ale zdá se, že úplně o komenty, které budou vyvracet jeho lži nestojí 🙂

3️⃣. Dana Drábová, šéfka Státního úřadu pro jadernou bezpečnost

4️⃣. Společná reakce aka Bořek Polívka: Šašek a královna

5️⃣. Opět společně

6️⃣. Jindra se v rauši zacykluje a to přesto, že v diskuzi dostává odkazy ze státního jaderného úřadu, které ho usvědčují že lže, viz níže.

7️⃣. Internet ve spojení s dezinfopropagandou způsobil, že část hlupáků myslí, že jsou chytřejší, než odborníci a patřičným vzděláním a desítkami let praxe

8️⃣. V listopadu 1989 v reakci na úsměvnou hloupost komunistických pohlavárů, se na ulicích mj. skandovalo „Dejte šaškům rolničky!“. Na závěr je pak Rajchl od paní Drábové virtuálně dostal.

Na úplný závěr dvě ukázky toho, čím krmí Rajchl své věrné.

Rajchl je reklamou na lhaní, ovšem alespoň je skvělý prognostik 😀

🏇 Musíme ukazovat, jak lžou, straší a manipulují. O to snaží novináři i prozápadní influenceři. Na vás už je pak jejich obsah rozšiřovat.

Edit: A ještě jsem objevil reportáž ČT z roku 2017. Myslím, že ta ukáže, jakým člověkem pan Rajchl je, docela v jasném světle. https://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/217452801240010/0/47055-veteranum-svitla-nadeje/

Hlasujte pro mě v anketě Křišťálová lupa 2022!

Web visegradsky-jezdec.cz byl nominován v kategorii One (wo)man show.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh