Orban v Rusku vyjednával mír. A pak Putin vybombardoval dětskou nemocnici

Babiš se spojil v EP s Le Pen, Orbanem, dalšími rakouskými kremloboty ze stranou rakouských FPÖ a Orban hned vyjel do Moskvy, že prý jde vyjednat mír.

A Putin hned pozítří v Kyjevě vybombardoval dětskou specializovanou nemocnici Ochmadyt, včetně onkologického oddělení a operačních sálů.

Tohle je dnešní Rusko a skupina kolem Orbana jsou jeho spojenci v západní Evropě.

Fotky a videa,, tak jak je dnes zveřejnili světové i moje soukromé zdroje ⬇️

Dětská nefroložka Svitlana Lukjančuk, 30 let. Zemřela při výkonu povolání v nemocnici po zásahu ruskou raketou. Sama byla sirotkem, vychovávala jí teta. Zdroj ZDE.

„Po nějaké době jsme se konečně dostaly do prvního patra, všude byl chaos a lidé křičeli zoufalstvím. Kvůli zaklíněným dveřím nikdo nemohl dovnitř ani ven, nakonec se je ale podařilo vyrazit,“ popisuje žena ze Záporoží, která s dcerou přijela do Kyjeva na několikaměsíční léčení. Alina má totiž leukémii.“

Zdroj ZDE.

🏇 Ukažme to svým fejsbukům, musí to vidět co nejvíc lidí.

Co nejvíc lidí musí začít chápat, co je Putinovo Rusko zač a že nikdo nemůže zaručit, že v budoucnu nebudeme čelit těmto raketám my.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh