Plnou parou do ruské zóny vlivu

Zpráva z tisku: ⬇️

Ať vás tentokrát nenudím dlouhým popisováním, kdo je Jozef Banáš ⬇️

Aktuálně se našel DALŠÍ svazek StB, který usvědčuje Jozefa Banáše ze spolupráce s komunistickou tajnou službou, pod krycím jménem Lotos. Podle informací deníku SME kandidát na Pellegriniho poradce sledoval slovenské spisovatele a filmaře a donášel na zahraniční novináře a to až do podzimu 1989.“

Slovenský prezident, kterému ke zvolení gratulují dva spolupracovníci komunistické tajné služby ⬇️

Peter Pellegrini chce Banáše za poradce proto, že je úspěšným spisovatelem. Ano, oceňovaný Banáš skutečně je … ⬇️

Mnohem víc než spisovatel je Jozef Banáš udavač … ⬇️

Z textu mimo jiné vyplývá, že poslední bonz STB zrealizoval Banáš ještě dva dny před začátkem Sametové revoluce.

14. listopadu jej navštívil rakouský novinář Franz Eder a na druhý den tuto schůzku Banáš StB naprášil a zevrubně ji celou popsal, viz obrázek níže.

… a ještě víc je Jozef Banáš letitý ruský aktivní kolaborant ⬇️

🏇 Slovensko právě v těchto měsících zajíždí plnou parou do ruské sféry vlivu. Pro nás v ČR musí být tamní varováním, že se musíme maximálně aktivizovat v čase před volbami. Protože po nich, pokud v nich vyhrají mafiáni, xenopopulisti a kremloboti, už žádná síla nebude schopna podobně jako na Slovensku tento vývoj zastavit.

Tím spíš, když je Babiš se současnými slovenskými kremloboty jedna ruka. Ostatně jsou mezi nimi i jeho udavačští kolegové…

A na závěr úplně čerstvá aktualita ze Slovenska:

Úvodní foto: DenníkN,

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh