Pohádka o tom, jak Jindra měnil až vyměnil

Skoro každý z nás zná pohádku pro děti, kde hlavní hrdina nese hroudu zlata a cestou ji několikrát výhodně „vymění“ až domů dojde jen s obyčejnou malou jehlou. A tu nakonec ztratí.

Stejně úsměvný příběh připomíná revoluční story Jindry Rajchla, který nasliboval ovečkám pomalu násilné převzetí moci a nakonec skončil u držení se za ruce před úřadem vlády v době, kdy v něm ani nikdo nebude.

Takhle se mu to za chvíli Chcimíři vykašlou a budou si hledat nového fíru. .

Mimochodem jiná pohádka Jindry Rajchla ZDE.

Ale po pořádku.

Demonstrace ruských kolaborantů před měsícem.

Rajchl v projevu neuměle napodobující Hitlera či Goebbelse slibuje řičícímu davu spolunašistů, že už má všeho dost a že čas, kdy pátá kolona Ruska v ČR jen mluvila, skončil.

„Oznamuji, že pokud vláda do 10. dubna nepřijme všechny naše požadavky anebo nepodá sama demisi, tak 16. dubna zahájíme blokádu vládních budov, která bude trvat, až do té doby, dokud vláda neustoupí! „
Jindra Rajchlů, přeceda

Videjko jako důkaz níže

Už když tato slova Rajchl na Václavském náměstí vyslovil, bylo evidentní, že je úplně mimo a že se za A s ním nikdo z vlády bavit nebude a že za B jeho skupina účastníků zájezdů žádnou neomezenou blokádu vládních budov (btw jsou jich v Praze desítky) nebude schopna předvést.

Několik dní před plánovanou blokádou vlády, která měla končit její demisí („dokud nebudou naše požadavky splněny“), Jindra radši svolal tiskovou konferenci, kde vysvětlil, že to vlastně tak nemyslel a že si jen potřeboval svoje ovečky trošku nahecovat.

Takže co nám z časově neomezené blokády vládních budov, která skončí až demisí vlády zbylo?

„Vy mě berete za slovo, že to bude blokáda, ale on to bude takový živý řetěz proti bídě, která má ale stejnou funkci, jako blokáda hraničního přechodu mezi Polskem a Ukrajinou!“

Přeceda Jindra Rajchl

Tak rozumíte, ne? Nic z toho co jsem vám sliboval, ale chytneme se za ruce kolem JEDNÉ vládní budovy. Což jak jistě chápete, je v neděli odpoledne, kdy tam budou blokovat akorát vrátného, je totéž jako blokáda hraniční přechodu, kde je nepřetržitá fronta, často na několik hodin (a výjimečně i dní) čekání i při plném nasazení celníků.

Ale ne, není to směšné 🙂

A zase budou hrozit a slibovat revoluci, budou se zaklínat svojí neexistující silou … a zase budou jen k politování a jako jurodivý TV zákusek po dnešním televizním derby pražských S.

A nebyl by to Jindra, aby se zase dopředu nezesměšnil, tentokrát vyhlášením, že na jeho předváděčku dorazí na Václavském náměstí s maximální kapacitou +/- dvě stě tisíc lidí dorazí 300 000 fandů Mordoru, kteří mu jeho kabaretní čísla stále baští.

Viz obrázek

Je samozřejmě vtipné a příznačné, že na demonstraci za mír, která ale rozhodně není proruská, musí Rajchl (a další, minule třeba Dostál) vyzývat našisty, aby upustili od násilí a nenosili si ruské vlajky.

Foto: Neproruský Rajchl s neproruským Foldynou.

¨To je kostce asi tak všechno, co o těchto lidech potřebujete vědět.

Vlastně úplně všechno ne 🙂 Ještě se podívejte, jaké střihouny ukrývá partička s názvem PRO mezi sebou. No, nechtěli byste tuhle vládu odborníků? 🙂

Enjoy!

Víte, můžou se stokrát zaklínat řečmi o míru, vlastenectví, zájmem o problémy našich skutečně chudobou ohrožených spoluobčanů. Ale když dostanou možnost se projevit, kdy na nic si nehrají a projeví se ve své krystalické podobě, ukáží zcela zřetelně, že jsou tím, co Masaryk nazýval patologickou sedlinou sedlinou společnosti.

Jsou tím známým historickým davem, který se prolíná moderními dějinami Česka i Evropy, řvoucí a lynčující spodinou.

Už proto jim nikdy nesmíme povolit ani píď nad legislativně právní rámec České republiky.

Úvodní foto: Paní Jana je obvyklým vystupujícím na kolaborantských manifestujících a nejinak tomu má být i zítra. Nikdo jiný ji (odbory, ANO, SPD) ne demonstrace nezve. Nejspíš proto, že nechtějí dostat otevřeně proruský nátěr, který s sebou tato paní cílevědomě nese.

Mimochodem včera ruští okupanti ve Slavjansku zavraždili devět civilistů, mezi nimi i dvouleté dítě.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh