Povolání: Našista

Výběr z nejlepších hroznů z poslední besídky Jindry Rajchla, dalšího z bezvýznamných ruských kolaborantů či extrémistů v řadě (např. Konvička, Klaus mladší, Vrabel), který podlehl vlastnímu obrazu v zrcadle a vyrobil si velikášský komplex.

Každopádně by se obsahem jeho projevů měl zajímat na místo prezidenta či premiéra, jak žádá sám Rajchl, příslušný orgán činný v trestním řízení.

Není pak divu, že zatímco si Jindra někde dopřává s kamarády z ruské čtvrti, ti nejjednodušší z jeho posluchačů pak vezmou šturmem Národní muzeum.

Nejprve originál

Upraveno, blíží se pak ke své předloze ještě věrněji:

Rajchl je psychopatický egomaniak, systematicky vyvolávající nenávist, xenofobii a násilí.

Jeho verbální agrese přivede některé jeho dezinformacemi semleté ovečky do kriminálu. Mrzet mě to nebude, ale byl bych raději, abychom místo čudel, dokázali chytat velké ryby.

To jsou totiž ti hlavní viníci.

Příklad: záběry celého napadení osobního auta, jen proto, že mělo ukrajinskou SPZ, účastníkem Rajchlova srazu.

Člověk prostě pod dojmem toho co čte a slyší, agresivně, jako smyslů zbavený napadne auto, na podkladě národnosti řidiče. To už je projev zfanatizovaných nácků, (včetně výkřiků zfanatizovaného davu kremlobotů) před nimiž by společnost měla chránit policie.

… a ještě něco: vzpomeňte si při prohlížení tohoto videa na to, jak neustále Rajchl a jeho věrní opakují, že rozhodně nejsou proruští, že nejsou pro Ukrajinu, ani pro Rusko.

Ani omylem.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh