Proč má Trikolóra jedno procento.

Předsedkyně této prokremelské strany Zuzana Majerová Zahradníková takřka denně přesvědčuje všechny, že není schopna překročit svůj vlastní stín a tak si vymýšlí, lže a dezinformuje.

Vzhledem k tomu, že v tomto „kremelském“ oboru musí trumfnout Tomia Okamuru, s jeho mnohem větší politickou úspěšností a s ní spojeným mediálním výtlakem, to Zahradníkové, ani její pidistraně stejně není nic platné.

Což je pro Česko samozřejmě dobře, ovšem je potřeba si to připomínat a ukazovat všem ostatním, aby viděli, kdo se pokouší mluvit jejich jménem.

Je negativní stránkou demokracie, že v ní politici mohou lhát a přesto se nemusí bát toho, že by je někdo volal k zodpovědnosti.

Level Zahradníková na dvou příkladech jen v posledním týdnu:

A. Tak hodně „alternativní“ pravda, že tento příspěvek nakonec sama Zahradníková smazala

Mimochodem: Maďarsko včera od 23:00 nouzově ukončilo zastropování cen pohonných hmot. Orbánovu vládu k tomu dohnal kritický nedostatek paliv v zemi.

https://telex.hu/belfold/2022/12/04/orszagszerte-kifogytak-az-uzemanyagbol-a-benzinkutak

B. Okupační mise ukrajinských vojáků, kterou před námi naše vláda tají!!!

Sdílejte, než to smažu 🙂

A teď realita: Starostka obce Libavá: „Paní Majerová se mnou skutečně hovořila, avšak já jsem ji říkala, že v obci Město Libavá nikdo z takových vojáků není. Pokud se něco takového děje, tak je to možná ve vojenském výcvikovém prostoru Libavá, které ale nepatří do naší působnosti.“

A dál: „Pokud bych nezačala ukrajinské vojáky 1. prosince NA FACEBOOKU (:D) řešit, tak by nám to vláda tajila i nadále!“

„A proto to tají!!!

A realita?

Jinak řečeno: Zahradníková Majerová normálně krmí svoje čtenáře 1. prosince lhaním o tajné misi bez oficiálního schválení, kterou schválila vláda cca o tři týdny dříve. Konkrétně 9 . listopadu. Například i tento článek má před Majerovou 12 denní náskok 🙂

Přičemž celý vládní dokument z 9. listopadu je veřejný a je každému, tím spíše exposlankyni, která ví, kde jej hledat, k nahlédnutí. Pro vás všechny TADY.

No jo no. Čekání na to, až se lidé konečně probudí, se protahuje o další světelný rok. Aneb, jedna proruská extrémistická strana je pro Česko až až.

„Zuzana Majerová Zahradníková Česku, které ještě neprohlédlo, vzkazuje:

„V roce 1968 to bylo taky PRÝ na chvíli… A všichni víme, jak to dopadlo. Nenechme se opět oklamat! Tato vláda musí být postavena před soud a odsouzena za vlastizradu. Za tím si stojím!“

Ale proruská není, to zase ne 🙂

Projekt Trikolóry se pokusil roztlačit Václav Klaus junior, aby jej vynesl na politické výsluní. Přes všeobecnou známost a náklonnost médií (pravidelné sloupky v Reflexu a Novinkách), shořel jako papír

Zdálo se to nemožné, ale značka Trikolóra se může dotknout ještě mnohem hlubšího dna. Majerová Zahradníková na tom usilovně pracuje.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

.

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh