Prohrál sněmovnu, prohrál senát, prohraje i Hradčany

Borci z TGM projekt komprimují Babišova veřejná vystoupení a konfrontují jej tak v čase s jeho tvrzeními.

A co myslíte? Prostě lže. Eventuálně tápe a je úplně mimo. Asi ne vždy, na veřejně činnou osobu ovšem až příliš často.

Je to vlastně festival navzájem si odporujících výroku, festival lži

Není jediný prezidentský kandidát, který je hloupý a bezpáteřní (a ne, nemyslím ani jednoho z jeho dvou největších soupeřů), ale jediný z nich má velký politický, ekonomický a především mediální vliv.

To je v kombinaci s jeho dutou amorální nesmírně toxický koktejl.

Začneme zlehka…

A. „Občané roušky nepotřebují…“ 3. březen 2020

… a o několik dní později. A nejen to: roušky sice byly povinné, ale nikde nebyly k sehnání.
Výsledek známe všichni. Kolem 40 000 zemřelých, jeden z největších počtů na světě v přepočtu na obyvatele. Jediná krize, kterou měl Andrej Babiš vyřešit, skončila debaklem.

…a mimochodem

O den později (a ještě několik dalších služeb), kdy takto kryta vítala vláda předražené a nekvalitní čínské pomůcky na ruzyňském letišti, pracoval jsem já s nemocnými na C 19 v plátěné ručně šité roušce, kterou nám vyrobila maminka jedné ze sestřiček

A už popojedeme…

B. „Nikdy nebudu kandidovat nikdy na žádnou funkci.“

C. „Nikdy jsem nebyl StBák!“… „Byl jsem u StB, ale to byla ta hodná StB.“

D. „Babiš a Zeman, králíci z klobouku. Miloš mu slíbil premiérské křeslo už před volbami, které Babiš nakonec prohrál, ačkoli dříve prohlašoval, že Babiš je zloděj a podrazák.

D. Babiš a děti. A další debakl v konfrontaci s realitou

… a nakonec ho potápí i jeho vlastní zaměstnanci

E. Utíká od průšvihu a zříká se odpovědnosti, ač ji před tím vzal cíleně na sebe.

F. Cíleně rozeštvává a radikalizuje společnost a staví nás proti sobě.

„Voliči SPOLU a PirSTANu jsou fašisti a nacisti“

… a naposledy včera.

Naštěstí pro nás zase lže. Česko se, až na ruské kolaboranty, sjednotilo v názoru na ruskou okupaci Ukrajiny a nutnosti jí pomáhat. Podle sociologických průzkumů i chápou, že krize je celoevropská a že má svoje příčiny. A podle preferencí Andreje Babiše chápou i to, že na ní nese svůj díl právě Andrej Babiš a jeho zaměstnanci sdružení v ANO.

F. Kdo nejvíc obírá „našelidi“? A kdo by jim klidně mohl zajistit levnější základní potraviny? A kdo to nikdy neudělá, protože je má ve skutečnosti na háku a slouží mu jen jako generátory hlasů u voleb?

… kromě toho všeho,. právě dnes pokračuje soud, v němž je Andrej Babiš obviněný z krádeže a podvodu, týkajících se 20 000 000 korun, určené pro naše malé farmáře.

Vyhrát prezidentskou volbu ještě samozřejmě může, karty v ruce má však rozdané na velmi rychlé zavření. A nejen této hry o Hradčany 🙂

Úvodní foto: Blesk

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh