Rajchlův run na SPD

Včera jsem TADY ukázal kdo organizaci svolal, kdo na ni (mj.) přišel a jak se tam choval. Bída se skutečně dostavila, ale na podium i pod něj.

Znovu opakuju, že všichni účastníci nejsou přesvědčením ruští kolaboranti, ovšem na demonstraci ruských kolaborantů, navíc opepřenou vystoupením antisemity Michala Semína, se včera zcela jednoznačně nacházeli.

Stejně tak se nacházeli na akci, kde padaly rasistické a xenofobní nadávky a nakonec část její účastníků napadla budovu Národního muzea. Protože na ní visí ukrajinská vlajka.

Toliko k sobotnímu boji proti chudobě.

Výzva k násilnému střetu se státem

Našista Jindřich Rajchl na konci demonstrace prohlásil doslova:

„Pokud vláda do Velikonoc nepřijme všechny naše požadavky nebo nepodá demisi, 16. dubna se sejdeme znovu tady na Václavském náměstí a tato akce přímo přejde v blokádu vládních budov, která potrvá do té doby, dokud vláda neodstoupí!“ 

Přičemž demonstranti odpovídali skandováním „Už je to tady!“

Důkaz

Ano, už je to tady. V demokracii se těmto násilným akcím nikým nevolené menšiny proti vládě vzešlé z demokratických parlamentních voleb, říká pokus o státní převrat.

Rajchlovi to samozřejmě nevyjde a celá situace skončí jeho trapnou blamáží.

Vláda samozřejmě nebude plnit žádné požadavky dezinfem semletých ruských kolaborantů a hloučky nejvíce postižených našistů, kteří dorazí před vládní budovy, budou rozptýleny týmž způsobem, kterým je rozptýlila policie v sobotu.

Vlastenecká demonstrace proti chudobě 🙂 (via Adam Hříbal)

Rajchl samozřejmě ví, že akce skončí fiaskem (a vůbec mu nebude líto těch zoufalců, kteří budou mít kvůli ní opletačky se zákonem), ale potřebuje sám sebe ukotvit jako hlavního vůdce extrémistického okraje společnosti, kterým byl doteď už v parlamentu pro tento okraj až příliš taktizující a usedlý samuraj.

Rajchl tedy bude vydávat další a další bombastická prohlášení, nemající nic společného s realitou. To mu ale nevadí, potřebuje být mezi extrémisty vidět a slyšet ze všech jejich vůdčíků nejvíc.

Šanci má. Je (oproti Okamurovi) novou, neokoukanou tváří, SPD navíc bojuje i s vyhlášeným nájezdem Andreje Babiše na její voliče. Rajchl navíc přichází v době opět rozdrobené scény, kdy se z ní rychlostí zvuku poroučel samospádem (vlastní vinou) Ladislav Vrabel,. k němuž vzhlíželi našisti před tím.

Ze všeho nejvíc jsou směšní (via Reflex)

Kremelská matrjoška Jindřich Rajchl se bude snažit udržet dezinfoscénu u sebe až do voleb, přičemž bude muset být neustále radikálnější, což mu na druhou stranu bude omezovat přísun nových voličů.

A vlastně už to vidíme nyní. S velkým haló ohlašovaná demonstrace byla viditelně menší než ta Vrábelova v loňském září, o to více však byli její účastníci agresivní.

Ostatně fakt, že počty dezinformacemi zradikalizovaných lidí v ČR nerostou ani v této pro celou zemi obtížné situaci, je podle mého mínění velmi dobrým vysvědčením pro současný stav naší společnosti.

A že to málo, co si Rajchl a spol opečovávají je stále víc zradikalizované? Tak ať, je to spolehlivý a viditelný lakmusový papírek pro zbytek populace. Všichni vidí, co jsou Vrabelovci zač – a proto i ti nespokojení a ohrožení radši nadávají doma, než aby se stali stafáží pro skupinky magorů žijící v neexistujícím paralelním světě spiknutí a dezinformací.

Dobývání národního muzea skončilo jako bitva u Lipan. Takhle našisti demonstrují proti chudobě … (E15)

Když jsme jako společnost i demokracie přežili dlouhá léta tandem Zeman -Babiš přímo u kormidel moci, přežijeme zcela jistě a s menší úhonou i tyto sluhy temnoty u dna společnosti.

Náš nepřítel je Putinovo Rusko, jestli se máme poměřit s ním, tak nás jeho bzučící mouchy nemohou rozházet.

V tuto chvíli pomáháme Ukrajině, co jen to jde, přecházíme urychleně od ruských fosilních paliv, budujeme energetickou soběstačnost a silnou armádu, schopnou účinně se zapojit do obrany Aliančních partnerů.

A s tím Jindra Rajchl neudělá nic.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh