Ruská liga

Někdy tady píšu příspěvky trochu v nadsázce, ale tohle není.

Babiš se dnes v EU spojil s největšími ruskými kolaboranty v Evropě a vytvořil „Alianci vlasteneckých sil“ s maďarským Orbanovým Fidesz (kterého nikdo v žádné frakci nechce) a rakouskými Svobodnými.

Chybí snad už jen německá AfD a naše SPD.

„Změníme evropskou politiku tak, aby znovu sloužila národům a našim lidem. Budeme upřednostňovat národní suverenitu před federalismem, svobodu před příkazy a mír před válkou.“
Andrej Babiš

Nezmění samozřejmě VŮBEC NIC, to je jen heslo pro jeho oddané voliče, vždyť mají 24 poslanců z celkového počtu 705.

Svobodu před příkazy: vždyť rozhodnutí EU vychází z konsensu zvolených politiků všech 27 států. Babiš se naopak dostal do situace, kdy neovlivní nic, ať hlasuje jak hlasuje.

Mír před válkou: mantra ruských kolaborantů napříč Evropu. Žádný agresor se nikdy sám od sebe nikdy nezastavil v situaci, kdy ve válce neprohrával a agrese se mu vyplácela. Rusové navíc opakovaně zdůrazňují, že jejich cílem je jednak likvidace Ukrajiny a pak nastolení poměrů z konce Studené války, tedy obnovení své původní zóny vlivu. Žádného Babiše se ptát nebudou a jejich kolaborantské strany jim slouží jen k tomu, aby prosazovaly v EU ruské cíle.

Babiš je tak oficiálně vlastizrádcem vlastní země a spojil se se spolupracovníky nepřítele.

Některé věci se u nás v Česku nemění, byť je jejich protagonistou slovenský StBák a mafián ⬇️

,,Utvořily se roty jakého nového nesrozumitelného vlastenectví a učily ty, kdo jim chtěli naslouchat, že vůdcové státu prý neodpovědně dráždili Hitlera. … Nové nesrozumitelné vlastenectví se vybilo na tom, kdo zůstal doma. Čapek prý napsal drzou divadelní hru, v níž matka dává synovi do rukou pušku, aby šel bojovat.“
Ferdinand Peroutka, krátce po smrti Karla Čapka

Babiš a jeho poddaní tak naši zemi táhnou otevřeně do ruské zóny vlivu a snaží se zlikvidovat naši 35 letou cestu ke stnadardní demokracii a naše geopolitické směřování.

O to větší úkol dnes stojí před všemi, kteří tuto proruskou cestu nechtějí akceptovat. Teď jde tlusté do tenkých a fakt už nestačí jen sem tam někde lajk.

Všechno, v čem jsme poslední dekády žili, se z hlediska bezpečnostní prudce mění, k horšímu, vždyť jen tento víkend začíná proces v němž ve Francii uchopí moc proruská krajní pravice a jen za pár týdnů se může prezidentem USA stát kremlobot, který jen před pár lety organizoval v této státní převrat za pomocí dezinfem semletých extrémistů.

Z textu Seznam Zprávy:

„Vznik této frakce na národoveckém okraji je pro Rusko extrémně pozitivní. Ještě více to zasekává sekeru do společnosti, ještě více to hloubí v jednotlivých státech příkopy. Například Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána je jedním z největších spojenců Ruska a ruské propagandy v Evropě. V těch jednotlivých stranách má Rusko šiřitele svého vlivu a konexe. Jednotliví politici nové frakce teď budou napomáhat tomu, že Rusko bude spokojené.“

Z textu HN:

„Platí, že o Babišovi je legitimně možné říkat, že je proruský – to je prostě fakt, protože jeho politika je ve svých důsledcích proruská. Vytvořením bloku s Fideszem a Svobodnými to stvrdil.“

„Skutečně demokratickým stranám tak nezbývá než se snažit a nedovolit, aby o Evropě, a tím pádem i o nás, rozhodovali proruští populisté, k nimž se teď definitivně zařadil i Babiš.“

🏇 Ztraceno není ještě zdaleka nic. Do voleb zbývá ještě rok a třeba dnes vyšel v Kantaru průzkum, kde mají strany 5K v součtu o půl procenta vyšší preference než dvojblok ANO+SPD.

Musíme ale začít přetlačovat mediální výtlak prorusů na sociálních sítích, protože jejich tlak pomalu přesouvá preference na ruskou stranu.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh