Ruská propaganda. Potřebuješ znát.

První díl šestidílného seriálu Jakuba Filla ze slovenského deníku SME.sk, o tom jak funguje ruská dezinformační mašinérie.

V příštích týdnech a měsících se bude intenzivně snažit rozkládat naši jednotu a ovlivňovat veřejné mínění, zejména vůči pomoci Ruskem atakované Ukrajině.

🏇 Čeká nás období, které teprve bude naši zkouškou odolnosti. Ekonomika se jistě zhoupne směrem dolů, s ní životní úroveň minimálně statisíců. Budeme denně konfrontováni s útoky na naší pomoc Ukrajině a nejen z dezinfowebů, ale od různých TV expertů i z řad politiků. Ti všichni budou aktivně pracující pátou kolonou Ruska. Proti demokracii, proti našemu geopolitickému směřování.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh