Rusko nelze porazit! Jako fakt?

Ukázka STRATCOM od našeho Ministerstva zahraničních věcí:

❌ Kremelský režim, v rámci ovlivňování našeho postoje k němu, rád vykládá, že Rusko je neporazitelné. Tímto výrokem lže nejen sobě, ale i ostatním.

❌ Obecně se mělo za to, že ruská armáda je druhá nejlepší na světě. Po neúspěšném dobytí Ukrajiny se ale stala druhou nejlepší v Ukrajině a po Prigožinově skupině – druhá nejlepší v Rusku.

Putinovo gros, kolem kterého se celá jeho existence točí, je vypadat v očích ostatních, včetně jeho poddaných, jako silný. Silný Putin a silný režim, který stvořil.

Proto vynakládá tak moc energie na to, aby tuto neexistující situaci vykreslil.

To, že král (car) je v Rusku nakonec VŽDY nahý, ukázala světu dnes po létech opět Ukrajina a v minulosti to bylo třeba Turecko, Japonsko, nebo i Čečenci.

Další příklad: na postu ruské kolaborantky v ČR Jordanky Jiráskové (viz ZDE) sekundárně vidíme, jak Putin hrozil západu na začátku ruské invaze na Ukrajinu, pokud ji bude aktivně pomáhat.

Teď Ukrajina čeká na naše stíhačky a zatím kropí ruské pozice pozice HIMARSy a ATACMSy a Rusko? No zase vyhrožuje, co všechno udělá, až ….

Vtip je v tom, že je Putin mnohem slabší než my a je mu jasné, že střet s námi ukončí jeho panování a v lepším případě z těch špatných se bude muset uchýlit zcela do čínské náruče.

Pro nás stačí držet se toho Masarykovského: NEBÁT SE a nekrást.

Ikonická fotka z roku 1989: jednotky vojsk SSSR překračují most přes řeku Amudarju a zakončují tak svůj ústup z Afghánistánu.
A tak to nakonec dopadne vždycky …

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh