Šest set novinářů ze 117 zemí světa spustilo kampaň proti ANO.

Celý novinářský svět žije českými volbami, nepřeje nám nejlepšího premiéra v historii a možná dokonce ani jeho (samozřejmě taky nejlepší) ministryni financí.

Jinak si nejde vysvětlil spuštění této neomarxistické novinářské manipulace, jejímž výsledkem má být zabránění vysadit včele a motýle, které máme rádi, ale naopak nám vnutit do obýváku do chaty na Vysočině, sedmatřicet muslimsko – pirátských migrantů.

Když pan Babiš (nechť jej falešné facebookové profily opěvují ještě mnoho let), říká, že proti “ofšórum“ bojuje, tak proti nim prostě bojuje.

Hned po volbách napíše do EU, ať “ofšóry“ zakáže, stejně jako Green Deal, migraci a Piráty.

Spolu se svým přítelem Viktorem Orbánem.

Ostatně, celá ta kauza musí být pouhá kampaň, když o ní dnes ani řádku nenapsala nejobjektivnější iDnes, která panu premiérovi nepatří – tím spíše, že přísahal na zdraví svých dětí, (ale jak to má člověk ohlídat, když se mu toulají až na Krymu, že? Samé starosti), že do obsahu médií nikdy zasahovat nebude.

Vidíte? iDnes o tom nepíše, takže to musí být lež,. kampaň a neomarxismus!

Já, prostý pobíječ much na JIPu, jsem se rozhodl očistit jméno pana premiéra od lží 600 světových novinářů a dohledal jsem několik odkazů, které ukazují jaká je pravda a tu vám probruselská média neukážou!

1. Andrej Babiš, červen 2011

“Máte pravdu, všechny firmy máme v Čechách, nemáme offshore a daně platíme rádi, i když to potom někdo rozkrade.“

2. Andrej Babiš, leden 2014

“Posílání peněz do daňových rájů? Touto cestou utekla do zahraničí spousta finančních prostředků i kriminální povahy. Musí se to omezit.“

3. Andrej Babiš, květen 2015

V parlamentu: “Ano plynou miliardy, ale kam plynou? Z mých firem minulý rok plynulo 2 miliardy 314 milionů na zdravotní a sociální pojištění. Plynulo 743 milionů na daň z příjmu právnických osob do státního rozpočtu. Nemám žádné offshory jak vaši kámoši. A vy taky někteří. Vy držíte svoje firmy na offshorech.“

 Dlužno podotknout, že tento text mělo až do včera ANO na svých stránkách a po zveřejnění kauzy, z ní tento text asi Kalousek a Piráti smazali.

Do večera na stránce ANO. Je to prostě kampaň!

4. Andrej Babiš, duben 2016

„Myslím, že každý, kdo podniká v Panamě, ví, že to není teritorium, kde se podniká transparentně, proto to v současnosti analyzujeme a určitě podnikneme kroky, abychom zjistili, kdo z našich občanů tam má majetky.“

A vůbec, proč furt řešítě ofšóry, řeště radši zahrádkářský zákon!

Pirátsko -kalouskovská kampaň!
Kampaň, sorry jako!
Kalousko Pirátostán!
Chceme lepší Česko!
Makat a neblábolit.
“Panamu“ řešíme hned.

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh