Virál

Záleží jen na nás, kolik lidí tohle video shlédne, protože každý z nás se může pokusit uplatnit svůj vliv na to, co se stane o víkendu.

A tohle JE pravda a já jsem (jako zdravotník z Covidaria) svědek, že tohle se stalo.

A kdo to všechno osobně “řídil“ až k Best in Covid, víme všichni.

A zrovna tak víme, že má stejnou ambici řídit boj Česka s následky klimatické změny, s tím spojené ekonomické reformy (megazadlužuje nás už teď, ačkoli všechny potřebné reformy absentují), konverzi průmyslu, energetiky, vzdělávacího systému a mnoha dalších klíčových segmentů, majících vliv na chod státu.

Jako člověk, který stál uprostřed dění toho všeho na videu, který osobně pociťoval následky toho, co znamená Babišovo “řídit stát jako firmu“ v praxi, říkám pro dobro republiky a všech lidí tady: NE.

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh