Visegradský jezdec jde volit.

A co já dnes?

✅ Po pravdě jsem chtěl zachovávat neutralitu až do konce, ale z pohledu toho co dělám, je asi fair vědět, koho půjdu volit a navíc si myslím, že z různých náznaků v textu, je stejně poznat koho ano a koho ne.

Navíc se mě pak na to během celého roku průběžně čtenáři a někteří hejtři ptají.

✅ Volím tady pána. Sice o politiku vůbec nezajímám, že jo, ale selský rozum 🙂

Když někdo dokáže vyhrát volby ve městě, kde dělá starostu a hlavně to obhájit (kdy ho lidí volí už ne na základě předvolebních slibů , ale toho, co pro ně udělal) se ziskem 64 %, pak musí být opravdu dobrej.

✅ Pro všechny, kdo mají problém s některou ze stran obou koalic, připomínám, že můžete tu svou oblíbenou stranu poslat nahoru kroužkováním na kandidátce.

Lze zakroužkovat až čtyři lidi.

✅ Do horších časů se schopnými v čele.

🇨🇿 ✌️ ❤

P.S. Volil jsem STAN už v minulých volbách a nelituju toho, pokud by kandidovali samostatně, volil bych je určitě znovu.

➡️ A ještě jedna věc, tento post nemá odrazovat od zamýšlené volby koalice SPOLU, klidně jim to tam hoďte, jde o republiku a demokracii, stranické půtky stranou.

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh