Voda

Nova Kachovka, většina indícií ukazuje na Rusy, jedno je ale jisté: hráz už byla jako zaplavovací pojistka jednou použita před osvobozením Chersonu a byla Rusdy poškozena.

Kdyby nedošlo k ruské okupaci, přehrada by dodnes netknutě stála.

Území pod ní je nyní krajinou zkázy a ani fotky a videa nemůžou přesně ukázat, jak tam nyní je lidem i zvířatům.

Jednotlivé příspěvky nechávám bez komentáře, není ho třeba.

Na závěr něco odsud: Ukrajině nestačí pomáhat anonymně, každý, kdo má svědomí prostě musí vylézt ze své komfortní bubliny a ukázat, že idioti (v tomto případě rodiče dětí) podporující Rusko jsou jen tupou hlasitou, ale málo početnou skupinou. Nelze mlčet.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh