Všichni dobří rodáci v poklusu

Andrej Babiš ještě pomalu ani neprohrál první kolo a už hlásil, že Pavel je důstojník vyškolený v Rusku a jen z porážky vyspal, už jeho PR boti nechali polepit republiku billboardy, na nich ve zkratce stojí: „Buď já, nebo jdete do války“.

„Představa, že voják chce válku, je stejně smysluplná, jako že zubař chce mít kaz, mechanik díru v motoru a popelář nasráno v obejváku. Ten, kdo zažil válku, naopak moc dobře ví, že musí udělat všechno pro to, aby se ji vyhnul.“

@ondrejlangr

Ještě v den volby, dokonce ještě v čase před vyhlášením výsledků natočili pohotoví novináři (potlesk) ruského kolaboranta a aktivního člena dezinformačního systému v ČR, momentálně v SPD, Jaroslava Foldynu, jak vychází z Babišova domu v Průhonicích.

Podle jeho slov mu nabízel podporu SPD, Babiš jej prý sám pozval. Babiš jako obvykle mlžil, když tvrdil, že k němu domu v den prezidentských voleb, v době sčítání výsledků, Foldyna dorazil, aby spolu probrali nízkou účast voličů v Ústeckém kraji.

Foldyna měl už v týdnu neveřejné jednání s prezidentským kancléřem Mynářem.

Jaroslav Foldyna v dresu mužstva, za nějž tady kope

A vlastně ani 24 hodin po zveřejnění výsledků už ze zákona nestranný prezident zvěstoval lidem, že mají v druhém kole volit Babiše, protože má přece politické zkušenosti (asi myslel 100 % závislost ČR na ruském plynu), které Pavlovi chybí. (Na Slovensku přesně s touto charakteristikou zvolená Čaputová ze Slovenska nechává zdravit).

Mají napilno hoši.

A nejen i EZO scéna rozjela dehonestující kampaň proti Petru Pavlovi hned první den

– PP jako válečný štváč

– PP a jeho válečné výdaje ožebračí český lid

– PP zavede braneckou povinnost

– PP nenávidí Rusko a jeho národ

– PP slouží nenáviděné vládě Petra Fialy

– PP zbaví ČR suverenity

– PP chce po zvolení vyhlásit mobilizaci a poslat naše děti bojovat na Ukrajinu (v reálu znamená změnu Ústavy, na niž nemá prezident právo)

via @PepikHipik

Aby Pavla porazili, musí lhát, dezinformovat a strašit lidi. A stejně jim to nemusí stačit.

Pavlovi stačí o Babišovi říkat pravdu.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh