Appeasement

Yulia, 20 let.
Frontová paramedička, Luhanská oblast.
🤡 „Podle zdrojů agentury Reuters zástupci USA a evropských států nezvažují odpojení Ruska od systému SWIFT po výhradách několika evropských zemí. Evropské banky vyjádřily obavy, že by Rusko po odpojení nesplácelo bankám splátky úvěrů.“
🔵 A tohle jsme my, tváří v tvář raketám Iskander, palebným systémů Pantsir, BUK a dalším podobným věcem, které dnes v normálním světě slouží pouze k odstrašení.
🔵 Shame us.
🔵 Chtěl bych vidět ty hochy z bank a cities, kdyby takhle stála proti Iskanderům jejich dcera.

🇺🇦 ❤️ ✌️

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh