Baron Prášil v akci.

Andrej Babiš tvrdí, že hodlá stáhnout z médií a místo sebe na piedestal na nějaký čas nastrčit některé svoje zaměstnance, zejména paní Schillerovou a pana Havlíčka.

Jak už to u něj bývá zvykem, není to tak docela pravda, protože hned další den, po tomto vyhlášení sám natočil a sdílel na svých sociálních sítích video ze sněmovny.

A jak už to u něj taky bývá zvykem, veřejnost seznámil jen s tím, co se mu hodí a na podstatnou část reality, ohledně přítomnosti poslanců ve sněmovně, vynechal.

Tak to to tedy na tomto místě udělám za něj:

Video Andreje Babiše vlastní výroby. Kritizuje nízkou účast vládních poslanců, jeho slovy „Že nechodí do práce.“ Mimochodem účet Jsem zděšena, vede Babišův spolupracovník a StBák a kremlobot Petr Markvart

A co nám pan Babiš tak nějak o vlastní docházce pan Babiš zapomněl říci v grafickém znázornění od poslankyně Barbory Urbanové.

Myslím, že bližšího vysvětlení k tabulce není třeba 🙂

Tři volební období, účast na hlasování 37 %, 21 % a 18 % …

Jako proslulému a oddanému služebníku božímu, mám pro pana Babiše jeden citát z bible:

„Proč vidíš třísku v oku svého bratra, ale trámu ve vlastním oku si nevšímáš? Jak můžeš říci svému bratru: ‚Nech mě, ať ti vytáhnu z oka třísku,‘ a přitom máš sám v oku trám! Pokrytče, vytáhni nejdříve trám z vlastního oka, a tehdy prohlédneš, abys vytáhl třísku z oka svého bratra“
Matouš 7:3-5 B2

Možná by měl pan Babiš zase navýšit počet sošek Pražského Jezulátka ve svých kapsách, tím spíš, když tvrdil těsně před dalšími prohranými volbami v řadě, že to funguje.

Třeba by pak chodil do práce, za níž ho společně všichni platíme.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh