Čapák jako nejdelší maratón Emila Zátopka

No jasně, přece si nemyslíte, že když někdo řekne: “Čapí hnízdo je můj nejlepší projekt“ a dokonce to zachytí i kamera, mohlo by to snad v dnešním Česku znamenat, že ten projekt by mohl být nejlepším projektem toho člověka, který to veřejně vyslovil.

A nebo, když se banky zaručí, že podpisy na smlouvách za Čapí hnízdo byl uváděn jako investor Agrofert, tedy Andrej Babiš.

A tak pro důkazní nejasnosti státní zástupce Šaroch opět tuto pět let v ČR nevyšetřitelnou bagatelně jasnou kauzu, opět vrací zpět vyšetřovatelům.

Zdroj twitter Andreje Babiše

Asi takhle: volby v říjnu jsou záchranná brzda. Myslím, že už to po dnešku je jasné každému občanu Čech, Moravy a Slezska, který chce žít v demokratické zemi.

Teď ještě, aby nás nakonec k urnám přišlo víc, než těch, kteří si myslí, že právní stát má být jen když jde o ně samotné, jinak jim to může být jedno.

Aktuální level: State capture.

Změna programu však vyhrazena.

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh