Čapí hnízdo: času dost.

Jak jsem psal nedávno: premiéru Babišovi v jeho nejznámější kauze přitížilo několik svědectví a zároveň platí, že dozorující státní zástupce Jaroslav Šaroch, musí rozhodnout, jak bude s celou kauzou naloženo, do konce srpna.

Tedy ve skutečnosti už zase nemusí…

Jakkoli mu termín stanovilo pražské vrchní státní zastupitelství, včera jeho nejvyšší představitelka Lenka Bradáčová v médiích prohlásila, že lhůta podle jejích informací dodržena opět nebude.

Podle jejích slov na tom hlavní podíl má sám premiér, který několik dní před vypršením termínu podal žádost o zrušení svého trestního stíhání a tato skutečnost má proto konečný verdikt odložit…

Jinak řečeno, do voleb, (pokolikáté už) zase klíčové rozhodnutí, v poměrně jasně zdokumentovaném milionovém podvodu, nepadne…

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh