„Fiala se na muniční iniciativě obohacuje a okrádá Ukrajinu.“

Hádáte, kdo je autorem tohoto výroku? Ano, správně.

Andrej Babiš:

„Petr Fiala se na české iniciativě shánění munice obohacuje a okrádá Ukrajince.“

Starost o Ukrajince od někoho, kdo intenzivně šíří proti nim nenávist a navrhuje, ať ukončí svůj obranný boj, je dojemná.

Navíc je vidět, jak mu velmi úspěšná česká iniciativa leží v žaludku a snaží se jí i přes její účel, který je i v přímém bezpečnostním zájmu ČR, leží na srdci.

Pro svůj politický úspěch jde zase předseda ANO proti bezpečnostním zájmům země.

Andrej Babiš je pro ČR skutečným BEZPEČNOSTNÍM RIZIKEM.

Inkriminovaná pasáž zde ⬇️

Babiš navíc ještě v jiné pasáži říká: „Pokud chce někdo pomáhat, tak ať pomáhá a nedělá z toho marketingovou kampaň.“ A to je zase pokrytectví non plus ultra, vždyť Babiš kolikrát ani nepomůže, jen to slíbí a marketingovou kampaň si z toho dělá stejně.

Ostatně přistižen právě při tom, co nyní sám kritizuje, je například zde ⬇️

Celý rozhovor ZDE.

Česká muniční iniciativa je jednou z nejzásadnějších pomocí Ukrajině za celou dobu války a tak ji taky oceňuje celý západní svět i Ukrajinci samotní. Zapojilo se do ní už přes 20 zemí západní koalice.

Současná vláda byla taky první zemí západu, která napadené Ukrajině poslala na její obranu svoje tanky.

To jsou všechno proaktivní a úspěšné činy, směřující mj. i k naší bezpečnosti a proto tyto záležitosti leží Andreji Babišovi v žaludku tak hodně, že se nerozpakuje o nich veřejně lhát.

A proto jsem zase já musel vytvořit tento text.

(Úvodní foto: „Když vy munici, tak my taroty!“

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh