Hnutí ANO, stojí a padá s podnikáním Andreje Babiše

Nečekejte žádné speciální odhalení, myslím, že úplně bude stačit, když soud potvrdí to, o čem je většina obyvatel České republiky (na základě médii i policisty zveřejněných informací) už dlouho přesvědčena: totiž, že Andrej Babiš je zloděj a podvodník.

Politici, kteří jsou s tímto hnutím svázáni už nejsou žádné nezávislé osobnosti, které už měli nějaké profesní jméno před jejich vstupem (např. Zlatuška, Komárek, Stropnický, Krnáčová, Stuchlík). Ti všichni již z hnutí odešli, což je mimochodem symptomatické proto, nakolik můžete u Andreje Babiše dělat jinou politiku, než tu, kterou on přikazuje…

Dnešní squadra představuje skupinu vyděšených lidí (prohráli volby, odstaveni od moci i penězovodů, pokles ,,výdělků“ Agrofertu, probíhající soud), kteří zcela vděčí za vše, co v politice a veřejném životě dosáhli, jen a pouze Andreji Babišovi.

Jejich loyalita a oddanost je proto zcela bezmenná, nic jiného jim ani nezbývá, bez ochranných křídel Agrofetru a jeho majitele, by nebyli nic.

Nemůže tedy ani překvapit jejich dnešní výstup na sociálních sítích, kde už ani nehrají na autenticitu vlastních postojů a myšlenek, ale vlastně otevřeně tak přiznávají, že svěřili svůj osud do rukou sekty a jejího vůdce a ten se snaží „makat“, aby jeho nosiči vody měli svůj byznys i nadále.

Otázkou ovšem je, jak by tento soubor mohl řešit současnou výjimečně obtížnou situaci těžké republiky.

Nejspíš jako Covid.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh