Jak naše nejoblíbenější teenagerka Alena Schillerová nepije

(Úvodní obrázek od TMBK)

Ještě jednou: čas od času přistihnou novináři, nebo aktivisti, politiky při tom, jak lžou. Nemělo by se to stávat, jenže děje se to ve všech jiných lidských profesích a bude se to dít i v politice.

Jinou věcí je, že existují strany a politici, u kterých se stala lež běžným pracovním nástrojem a jsou schopni lhát do očí celému národu a ani se u toho nezačervenají.

Poslední křiklavý příklad: Alena Schillerová.

Ta už zcela rezignovala na politiku reality a funguje jen na jejím popírání a vytváření reality virtuální na jejích sociálních sítích.

S řešením nejdůležitějších problémů země, což je náplň politické práce, za kterou si i paní Schillerovou platíme, to však nemá společného vůbec nic.

Alena Schillerová: „Já nepiju vůbec alkohol. Mě nikdy nikdo nedostane šanci vyfotit mě třeba se skleničkou.“ ⬇️

… tu dum … ⬇️

Politici ANO tak dokazují, že nejvíce pohrdají právě svými voliči. Jsou přesvědčeni, že jim mohou lhát horem dolem a zesměšňovat je tak před námi ostatními a jsou si jisti, že je budou stejně volit…

ANO jako parodie na skutečnou politiku

Několik záběrů z finiše volební kampaně ANO, v němž by měli přesvědčit voliče, že mají kompetenci a odvahu řešit nejzásadnější problémy České republiky.

https://twitter.com/i/status/1798009988524437566

Legrace stranou. Nejen tyto, ale všechny volby rozhodují o budoucnosti země. A každý máme za tuto budoucnost nějaký díl osobní zodpovědnosti.

Já píšu, vy sdílíte.

Minule byla situace v preferencích podobná a nakonec to těsně vyšlo. Proč ne teď?

I díky tomu tady teď nemáme „mírovou“ vládu podobné té slovenské, nebo maďarské, které rusifikují vlastní země.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh