Kamarádi pana europoslance za demokratickou a prounijní stranu.

Stará známá pravda tvrdí, že příbuzné si nevybíráš, ale kamarády ano. A je to samozřejmě tak.

Politici jsou různí a velmi často jsou ochotni pro získání politické moci (v menším levelu alespoň být zvolen ve volbách), udělat věci, nad nimiž běžný občan významně povytáhne obočí.

Extrémním případem je pak europoslanec Tomáš Zdechovský. Ten se ve své snaze být u všeho a být tam hlavně vidět, spojí úplně s každým včetně figurek kremlobotské i neonacistické scény.

Množství mediálních výstupů (fotek ze společných akcí) s těmito odpudivými osobami už nemůže být náhoda a nelze je smáznout obvyklou hláškou politiků “nevím, kdo to je, požádal mě a tak jsem se s ním vyfotil“.

Jako dobře zdokumentovanou ukázku mých tvrzení jsem vybral Pavla Pešána, známou figurku kremlofilní páté kolony v ČR, který kromě občasných organizaci protidemokratických demonstrací ruské páté kolony v ČR, kandidoval neúspěšně (podle jeho FB) za Svobodné, SPD i Trikoloru.

Když jsem s těmito fotkami konfrontoval samotného europoslance, bylo mi řečeno nejprve, že pan Zdechovský vlastní fotku, na níž jsem vyfocen já s agentem ruských tajných služeb.

Když jsem ho vyzval, aby tedy neprodleně konal, vzhledem k činnostem FSB/GRU na našem území a podal trestní oznámení, bez odpovědi se stáhl do jiného vlákna (protože samozřejmě lže), v kterém mě začal obviňovat, že jsem ruský kolaborant a že doslova “jste služebník Ruska, často jim davate tipy. Opakovane jsem na Vas narazil na webech flastencu, kteri Vas tam adoruji.“

Logika praví, že je zvláštní, že se europoslanec pohybuje často na proruských webech a hlavně ti jím zmínění “flastenci“, jsoiu právě ti v jejich společnosti se často pohybuje právě pan Zdechovský, včetně zrovna pana Pešána.

Pan europoslanec jako by zapomněl, že “flastenec“ Pešán je jeho kamarád, nikoliv můj.

Když jsem jej tedy vyzval, ať opět předloží důkazy, pro svá tvrzení, opět nepředložil ani jeden a skončil u směšné výmluvy, že přes pana Pešána a další monitoruje proruskou scénu.

U někoho kandidujícího za Volný blok nebo DSSS, bych podobné kroky a vyjádření chápal, ale u člověka z KDU, tedy strany prozápadně a demokratické strany, si říkáte, jestli vůbec máme naději na změnu politiky, pokud se do ní derou podobně všehoschopné typy

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh