Křišťálová lupa 2022

Příspěvek jako poděkování čtenářům, přispivatelům a tentokrát hlavně hlasujícím 🙂

Jen stručně: nominaci na Křišťálovou lupu českého internetu jsem vůbec nečekal a vůbec se „soutěží“ ve své hlavě nezabýval. Samotné nominování na celkové pořadí jsem bral jako velký, ne – li vůbec největší, úspěch projektu Visegradský jezdec.

V zásadě mi asi vůbec nedochází, jak velký průnik stránka a web Visegradský jezdec do společnosti mají. Přesně řečeno, je mi jasné, že většina obyvatel ČR VJ nezná, ale těch, kteří vědí o co jde, budou jistě už statisíce.

Když už jsem ale se v návrhu na konečné pořadí kategorii „One (wo)man show“ objevil, chtěl jsem zkusit vyzvat pro hlasování co nejvíce lidí, (s vědomím, že můj dosah je omezený) abyste zahlasovali a nechal jsem se překvapit, na jaké umístění to může stačit.

Když jste v kategorii s TMBK, nebo Karlem Kovářem, tedy Kovym, asi nemůžete myslet na výhru. Tím spíš, když vám chybí kanály jako You Tube, nebo Tik Tok a navíc píšete o politice, tudíž s vašimi názory nějaká část čtenářů nebude souhlasit.

Nicméně, zařekl jsem se, že nechci skončit poslední, desátý. Později jsem zjistil, že nominováno je jedenáct projektů, tak jsem doufal alespoň v deváté místo a za úspěch bych považoval vše od osmého pořadí výše.

Páté místo, kam jste mě svými hlasy dotlačili, je hodně vysokým stropem, který si hodně považuju a za který Vám moc DĚKUJU!

Gratuluji taky oceněným výhercům všech kategorií, určitě je jejich projekty stojí spoustu úsilí.

Jistě si vzpomínáte, že jsem psal, že případnou finanční cenu věnuju na charitu. Včera jsem se díval a vypadá to, že porota a pořadatelé oceněným peníze nerozdávají. Pro mě ale páté místo osobním vítězstvím je a tak podpořím, díky vašim příspěvkům na provoz stránky, potřebné v bojující Ukrajině i naše spoluobčany v České republice, na něž tíživě dopadá současná ekonomická situace.

Konkrétní projekty vyberu v následujících dnech.

Pomáhat druhým, je jednou z hlavní linie projektu Visegradský jezdec.

Díky, že můžu! 🇨🇿

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh