Křišťálovka jako šance na růst dosahu stránky

Ocenění Křišťálová lupa pro inspirativní projekty na internetu jde do finále.

Poslední den, kdy je možné poslat hlas svému favoritovi, je pozítří 1. listopadu.

Většina příznivců a návštěvníků stránky už asi ví, že jsem byl nominován s projektem Visegradský jezdec v kategorii One (wo)man show.

Všichni nominovaní v kategorii One (wo)man show

Nemám vůbec představu, jestli se lze v nominaci jedenácti finalistů umístit nějak vysoko. Přece jen VJ negeneruje obsah například pro pejskaře, kulináře, nebo zahrádkáře, tedy pro skupiny prostupující celou společností. Zrovna tak je asi nevýhodou, že kromě Facebooku a Instagramu nepůsobím na You Tube, ani na Tik Toku.

Nicméně, kdy se zase naskytne šance na takové ocenění? Proto sdílím občasné výzvy k hlasování v anketě. Pojďme to zkusit a společně uvidíme, na jaké pořadí to bude stačit .

Hlasovat je možno TADY.

Nominace na Křišťálovou lupu je především šance na rozvoj stránky, rozšíření povědomí o její existenci mezi další lidi v Česku a určitá kredibilita pro to, co dělám. Stejně jako moje občasné výstupy na ČT, rozhovory pro média, nebo třeba nedávný rozhovor pro DVTV.

Stejně tak je ovšem důležité – a často vás o to prosím, sdílení obsahu stránky dál, na vaše osobní profily, stránky, do vašich skupin, nebo i na další sociální sítě. To je záležitost, kde si sám moc nepomůžu, mám sice velký dosah, ale jsem jeden, ovšem vy jste desetitisícová komunita a tak jsou vaše možnosti neporovnatelně větší.

Jestliže totiž chceme, aby se Česko nenechávalo opíjet rohlíky, které mu naservírují různí poslové apokalypsy na jedné straně a zachránci slibující, že všechno zařídí na straně druhé, potřebuje především informace.

Pokud možno širší záběr, kontexty, porovnávání výroků a slibů politiků s realitou, případně odhalování metod dezinformační války, která na našem území probíhá, nebo ukazování na zásadní problémy Česka, které politici příliš- nebo vůbec – neřeší.

To vše se snažím průběžně zveřejňovat a našim společným cílem by mělo být, aby se tento obsah dostal k co největšímu počtu čtenářů.

Proto mám za to, že případné umístění ve finálovém pořadí Lupy, může být důležitým postupným krokem k tomu, aby se o komunitě Visegradský jezdec (nejde jen o psaní, společně finančně pomáháme na mnoha frontách), dozvědělo mnohem více lidí, potenciálních čtenářů.

Na závěr připomínám, že stránka Visegradský jezdec má svoji facebookovou rezervu a taky vlastní účet na Instagramu.

Hlasujte tedy a těšme se společně na výsledek, který bude zveřejněn 24. listopadu 👍

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh