„Máme holé ruce“, nebo „Máme hole v ruce“?

Přeložené video z Václavského náměstí, z demonstrace, kterou pořádala Putinova pátá kolona v ČR.

Mluví na ní poslankyně německé parlamentní strany AfD a její projev tlumočí lidem pod pódiem překladatelka z řad organizátorů (Vydají prohlášení, že vůbec není od nich za 3, 2, 1 …)

Vtip je v tom, že paní tlumočnice vůbec neříká totéž, co německá politička a lidem vykládá zcela něco jiného, tak aby to odpovídalo už měsíce vyřvávaným floskulím tuzemských kolaborantů, kteří političku AfD na pódium pozvali.

Pádnější důkaz, jak (ne)poctivě to s lidmi Rajch a spol hrají, asi sami kremloboti podat nemohli.

A mimochodem, AfD je dlouhodobě stranou nakloněnou Putinovu režimu, (podepsali dokonce s Jednotným Ruskem dohodu o spolupráci), ale jak je vidět, pro naše kolaboranty jsou proruští příliš málo a tak musel být (jinak celkem normální) projev německé političky lhaním upraven.

Projev s titulky a následný falešný překlad zde:

Jeden příklad za všechny – ostatní ve videu výše:

Poslankyně AfD Anderson na podiu: „Vy jste bojovali za demokracii a za právní stát. Vy jste donutili svou vládu padnout a osvobodili jste se ze sovětské totalitní nadvlády a za to si vás vážím,“ zněla slova europoslankyně Andersonové.

Překlad „tlumočnice“ „My musíme bojovat za mír, demokracii a naše práva, protože je to naše povinnost a žádná vláda to za nás neudělá. A nemůžeme být pořád pod něčí botou, totalitními právy jako doposud.“

Jako bonus:

Pořadatelé z uskupení „Česká republika na 1. místě“ požadují také obrat politického směřování země. Na začátku programu to řekl organizátor Jiří Havel.

Pořadatelé z uskupení Česká republika na 1. místě požadují také obrat politického směřování země. Na začátku programu to řekl organizátor Jiří Havel.

Na demonstraci vystupovali i zástupci politických stran Svobodných, Trikolory, SPD nebo KSČM. Mimochodem preference těchto stran by momentálně nejspíš ani nepřekročily 5 % klauzuli pro vstup do sněmovny.

V součtu.

Hele, jedna věc je mít strach z toho bude a druhá, nechat za sebe mluvit očividné křiváky, navíc s oranžovočernou stužkou na dresu.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh