Náhodná setkání pana Zdechovského. Aneb, kroužkujte.

Europoslanec Tomáš Zdechovský se dnes staví jako bojovník za Ukrajinu a možná jím i skutečně je. Protože on dělal vždycky to, co si myslel, že bude schvalovat jeho cílovka.

Naštěstí jsou tu archivy sítí, na nichž lze ukázat kromě jiných nepěkných vlastností to nejpodstatnější: panu Zdechovskému chybí morální kredit, aby jsme jej znovu vyslali jako svého zástupce do Evropy.

Tím spíš, když máte ten luxus udělovat preferenční hlasy, tedy kroužkovat.

Posuďte sami:

Entrée. Prehistorie

2008

Bulvární zpráva v bulvárním médiu? Ano, jenže ji potvrzuje (a Zdechovského slova vyvrací) sám zmiňovaný pedagog.

Hodnocení celé práce ZDE.

2012

Budiž, nepoctivců je v politice koneckonců dost.

Problém ale nastává, když jednání politiků přímo směřuje k ohrožení vnitřní bezpečnosti země. A ať už jsou motivy pana Zdechovského jakékoli, takového jednání se dopouštěl opakovaně.

Nejprve si představme jeho dlouholetou pravou ruku Jitku Fialovou.

Právě. Není divu, že lidé s těmito názory se plynule dostanou ke kremelské kolaborantské scéně. Zdechovský, Fialová, Pavel Pešán a Jordanka Jirásková.

Někdo může právem namítat, že fotka je několik let stará. Právem. Nicméně oba Jirásková (má na svou kolaboraci s Ruskem už i rozsudek soudu) i Pešán v té době už k proruské scéně inklinovali (ukážeme si), válka Ruska v Ukrajině už běžela a hlavně si ukážeme, že Zdechovský má speciálně pro Jiráskovou „slabost“ až do dnešních dnů. I když tvrdí opak.

Pro další Zdechovského mediální výstup dávám ukázku, jak Parlamentní listy, rozcestník ruské propagandy v ČR pojaly rovněž ruského kolaboranta (momentálně v Německu obviněn) Petra Bystroně.

Tři roky po zahájení ruské války proti Ukrajině a po spuštění hybridní a dezinformační válce proti ČR ⬇️

… a jak už to tak bývá, ža nějaký čas se pan Zdechovský usvědčil z vlastní hlouposti a z toho, že říká to, co je právě in.

Další náhodné setkání. Neonacista a kremlobot Dominik Bastl

A i když spolu mluví, když popustím uzdu fantazii, opravdu se vůbec nemusí znát. Ale jak se stane, že politik demokratické strany se opakovaně dostavuje na extrémistické, nebo proruské demonstrace?

Už výše zmíněný dlouholetý kremlobot Pavel Pešán

Přátelství s ním nyní Zdechovský popírá. Může být. Ale v době, kdy se spolu intenzivně přátelili, běžela ruská válka už šestým rokem a Pešán celé ty roky sdílel a rozšiřoval ruskou propagandu.

Další akce. Demonstrace za propuštění českého pašeráka.

Prakticky jen kremloboti (muže zadržela Francie a tedy ta zlá EU, která je proti našim lidem) a europoslanec Tomáš Zdechovský.

Dokonce na tuto akci zval na soc. sítích.

Na fotce z roku 2018 (čtvrtý rok války Ruska v Ukrajině) Pešán, Jirásková a Jiří Černohorský (s transparentem Fuck Macron.

Jasně, kdyby šlo o jedno takové setkání, mohlo by jít opravdu o náhodu. Tady ale sledujeme případovou řadu „náhodných“ setkání, které se nebohému panu Zdechovskému asi naschvál dějí, zatímco opravdu seriózním demokratickým politikům se nic takového neděje.

Jde o to, že Tomáš Zdechovský, je ochoten udělat cokoli, bez ohledu na morální rozměr toho „cokoli“, aby byl pro potenciální voliče vidět a slyšet

Mimochodem ad Emannuel Macron ⬇️

…. jak jinak, zase otočka

Lekce z pokrytectví a špatného úsudku

Zaměřme se nyní na období, před 22. únorem 2022, tedy před dobou, kdy najednou Ukrajinu začal v naší bublině každý. A tak už musel i pan Zdechovský.

Co ale před tím?

Tohle patří na nás, kteří jsme na nebezpečí Ruska upozorňovali už dlouhá léta před rokem 2022 ⬆️

Důkaz přímo Zdechovským:

Píše si blog. Co psal v době nejintenzivnějších bojů na Donbasu vidíte v prvním scrrenu níže.

A především, mezi roky 2013 a 2022 obsahuje jeho blog přes 400 textu. Rusku a Ukrajině za těch cca deset let trvání blogu se věnovaly dva.

Den před invazí Ruska na Ukrajinu ještě honil muslimy: „Pronásledování křesťanů ve světě je nejhorší za posledních 30 let!“ a tu náhle… (viz druhý screeen

A nyní nějaké ukázky prospěchářství.

  1. Manipulátoři jsou lháři a podvodníky.
  2. 2. Když se mi to ale hodí, použiji tyto lháře a podvodníky, abych podpořil svoje tvrzení

Pak tu máme nějaké to mediální přiživování se na práci jiných …

…pan nějaký ten politicky amatérismus …

…. dtto

dtto…

… že nekecám

Bojovníkem za tradiční hodnoty ⬇️

Připomínám, že Viktor Orbán, kromě toho, že dlouholetým ruským kolaborantem, je megazloděj evropských peněz (větší než Babiš) a programově v Maďarsku rozebírá právní stát, včetně například likvidace médií a úprav volebních zákonů.

…tu dum….

A to prosím pan Szajer tak hardest working v Maďarsku, že navrhl změnit ústavu tak, aby manželství mohlo být jen svazkem muže a ženy. ⬇️

….

… a nějaké ty Orbanovy a Zdechovského tradiční rodinné hodnoty v praxi v malém mikropříběhu, aneb za vaše peníze budu i trošku pokrytecký ⬇️

… a další příklady pokrytectví included ⬇️

dtto …⬇️ Svoboda slova!….

….„ale běda, jak ji někdo použije v kontextu, který se mi nelíbí!“

Love with russian girl ⬇️

Meet with Jordanka ⬇️

Neříkám nic …. Ta data holt, no. Deset měsíců po ruské plnohodnotné invazi a deset měsíců po tom, co Jirásková jela plnohodnotnou ruskou propagandu

Rozhovor pro ruský propagandistický web. Pátý rok války Ruska proti Ukrajině ⬇️

… a tady, když si pan Zdechovský myslel, že když je Sputnik zablokovaný, nikdo už z archivů nevyhrabe to, co nyní kritizuje na Baštovi… Neříkám nic

Pak tu máme tu zalíbenost v nestandardních politicích, kteří končí buď jako ruští kolaboranti, nebo před soudem …

Na druhou stranu je pan Zdechovský týmový hráč a voliči jednotu koalice i v těžkém období oceňují oceňují

Označte mě! A já si vás potom zablokuju ….

Zase trošku pokrytectví, kdy se omlouvá to, co se jindy a jinde u jiných kritizuje… Mimochodem best friend byla později zadržena kvůli korupci…

Ad hominem , pomluvy a lži. Aneb, když nemáš argumenty, útoč svými vlastními zbraněmi.

Odkaz ZDE.

Jen podotýkám, že jsem byl jako validní zdroj v pořadu Historie.cs, v díle, který se zabýval šířením a ověřováním dezinformací…

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh