Zásady ochrany osobních údajů

Kdo jsem

Moje webová adresa je: http://www.visegradsky-jezdec.cz. Na této adrese provozujeme blog. K blogu náleží i facebooková stránka Visegradský jezdec. Obojí provozuji já, Karel Paták.

Komentáře

Komentáře se přidávají prostřednictvím formuláře od společnosti Facebook. Nesmějí tedy porušovat zásady komunity Facebook. Zároveň jsou i tyto komentáře moderovány mnou.

S kým sdílíme vaše údaje

Na stránce jsou umístěny měřící kódy od společností Google a Facebook. Tyto kódy slouží k měření návštěvnosti. Jde o naprosto běžnou věc, kterou dnes využívají téměř všechny stránky. Kódy sledují například, které články jsou nejčtenější, zda jste článek našli na sociálních sítích nebo ve vyhledávači, nebo kolik času jste na webu strávili.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování.

Jaká máte práva?

Pokud jste vložili komentář, máte možnost jej zase smazat. Stačí, pokud se přihlásíte do svého facebookového účtu, najdete svůj komentář a vpravo v nabídce najdete položku „Odstranit komentář“.

Kam posíláme vaše data?

Komentáře návštěvníků mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí. Data z měřících kódů jsou uložena u společnosti Google a Facebook.