Pomoc lidem ohroženým na životě diktaturami v jejich zemích – jedna ze základních evropských (a křesťanských) hodnot.

Jsem přesvědčen, že Evropa bude skutečně silná jen tehdy, když bude skutečně naplňovat svoje hodnoty, na nichž stojí současný stabilita, bezpečí a blahobyt na kontinentě.

Je třeba lidem pronásledovaným jejich krutými režimy pomáhat. Dělám to tak už od uprchlické krize v roce 2015 (na fotce s malou Afghánkou v uprchlickém táboře) a budu tyto lidi podporovat i nadále.

Navíc, díky vašim finančním příspěvkům, jsem mohl svoje osobní finanční stovkové podpory Lékařům bez hranic a Člověku v tísni, proměnit na tisícové, posílané těmto organizacím za celou komunitu stránky Visegradský jezdec.

Díky všem, solidarita s trpícími a s lidmi na útěku nás nečiní slabšími, ale naopak silnějšími.

A ty lidi ostatně taky.

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh