Povolání: kolaborant

V tomto textu o demonstraci ruských kolaborantů ze 17. listopadu se píše: „Česká televize naprosto slouží globalistickým strukturám a neslouží přáním českého národa,“ prohlásil z pódia například Žarko Jovanovič …“

Jovanovič je profesionální ruský kolaborant a je dobře, že na demonstraci mluvil. O to bude zase pro kolaboranty a jejich obhájce složitější tvrdit, že jejich demonstrace a ostatní aktivity nejsou proruské.

Dnes si tedy Jovanoviče trochu blíže představíme slovem i obrazem.

Na ruské vlajce rusky napsáno „Patriot“.

Jovanovič je zakladatelem a předsedou proruského spolku Hej občané!, provozovatelem proruské dezinformační TV Raptor, jejímž cílem je rozšiřovat povědomí o akcích ruských kolaborantů. Samozřejmě, jak už to u těchto našistů bývá, majitelem několikamilionových insolvencí. Mimo to neúspěšně kandidoval v předchozích komunálních volbách za Zemanovu stranu SPO.

Ano, Jovanovič s milionovými dluhy pokrýval přímo na místě antisystémové protesty ve Francii.

V minulých dnech si k němu pokoušel schovat peníze, které vybral od lidí zmanipulovaných dezinformacemi, organizátor demonstraci Ladislav Vrabel, po němž pase, kvůli jeho dluhům, insolvenční správce.

Jovanovič taky pracuje pro ruskou armádní propagandistickou televizi Zvezda a další ruskou státní a tedy propagandistickou TV stanici VGTRK.

Jedna z proruských demonstrací v Praze. Jovanovič uprostřed
Všichni už víme, jak zajištění míru vypadá. Od znásilněných dětí, až po ukradené automatické pračky … Screen via Manipulátoři.cz
V Rusku, s ruskými vojáky. V době po okupaci Ukrajiny v roce 2014. Tu Jovanovič podporuje od samého začátku. Pozitivní je, že většina z hrdinů na snímku, už je nejspíš součástí ukrajinské černozemě.

„Paradoxně tak čeští „vlastenci“ a „aktivisté“, kteří se tolik bojí „diktátu z Bruselu“ a ztráty nezávislosti Česka, potají například pracují pro televizi ruské armády. Ovšem zatímco v jiných zemích by již byli stíháni, u nás jsou zváni na oficiální státní akce na Pražský hrad.“
web Hlídací Pes

Ve volebním štábu Miloše Zemana. V druhém kroužku další známá figurka proruské kolaborantské scény Jiří Černohorský (exekuce included).
Poprvé se patrně objevil na demonstracích proti Barnevernetu
Později spoluorganizoval a přenášel protesty při soudu na němž se jednalo, zda může muslimská studentka nosit při výuce hidžáb
Organizoval skupinu příznivců Miloše Zemana před jednou z TV prezidentských debat
V předprezidentské Aréně Jaromíra Soukupa, vytvářeli proruští aktivisté, pod vedením Jovanoviče, na zakázku v publiku „běžné občany“. Čímž se manipulovalo nevědoucí celé Česko u obrazovek. (Proto ať si strčí Soukup jeho současný Havlismus tam, kam šla ruská válečná loď).
Později na tomtéž místě zase podporoval senátní kandidaturu „obhájce tradičních hodnot“ Ladislava Jakla do Senátu.
Jovanovič působil jako aktivista například i na demonstraci držitelů zbraní, z níž je tento screen. Z vousy vedle něj mimochodem další kremlobot, dezinformátor, ale taky pražský politik (ještě vloni místostarosta Prahy 8) a bývalý šéf odborů Unie bezpečnostních sborů Jiří Vítek (Patrioti). Odejít z odborů musel kvůli šíření dezinformací.
Na jedné z proruských demonstrací, spolu s dalšími našisty. Karas, Matějka, Jovanovič, Kratochvíl. Všichni tu šíří ruskou propagandu už celou jednu dekádu a mají propojení do nejvyšší politiky. Minimálně Hrad a SPD).
Demonstrace na podporu Donalda Trumpa. Jak jinak.
Podpora kandidatury kremlobota Hynka Blaška (SPD) do Evropského parlamentu už ruským kolaborantům vyšla. Dokázali jej z nevolitelného místa protlačit až do EP. I s nemalou pomocí Žarka Jovanoviče.
Nejnovější, údajně rozhodně ne proruská, vlna demonstrací. Jovanovič na pódiu jako jeden z organizátorů, který zajišťoval jejich mediální šíření.

🏇 Na osobu Žarka Jovanoviče upozorňuje stránka Visegradský jezdec už od roku 2017, tedy šestým rokem. Přesto, že dluží miliony, vyhýbá se splácení, neudává žádný příjem a organizuje proruské aktivity v zemi, v Česku se mu líbí, asi se tu cítí bezpečně. TADY, TADY , TADY, TADY, TADY, TADY, TADY a třeba TADY.

Shrnutí: je legitimní a normální v současné situaci dávat najevo obavy o svou budoucnost a to dokonce i prostřednictvím demonstrací. Faktem ovšem je, že ty současné organizuje dlouholeté tvrdé jádro proruských vlivových osob v ČR, propojených navzájem pomocí dezinformačního ekosystému.

Pak už je tedy na zvážení každého jednotlivého člověka, jestli chce, aby za něj mluvili tito lidé, kteří se o jeho budoucnost a obavy z ní, ve se skutečnosti vůbec nestarají, ale pracují proti bezpečnostním zájmům ČR a ve prospěch Putinova Ruska, která zabíjí na Ukrajině desítky tisíc nevinných lidí.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh