Vodopády lží a olympiáda v pokrytectví

První část můžeme ponechat bez komentáře, Jen dodám, že jsou to výhradně posty, které sdílel a šířil majitel ANO Andrej Babiš v posledních dvou dnech:

Mimochodem, celá dnešní mimořádná schůze o sněmovny o migračním paktu, vyvolaná opozicí, je jen dalším jejím tradičním pokrytectvím a jen taky tradičním šméčkem na voliče.

Se lhaním a mlžením zaměstnanců Andreje Babiše se trochu probral Demagog.cz, tady je jen jedna z jeho výsečí. Paní Alena to dotáhla na tři pravdivé výroky z jedenácti … ⬇️

STAN se brání, ale bude třeba jejich hlas zesilovat, protože jinak se zase volby do EP, namísto řešení problémů ve vztahu ČR – EU, necháme zaplavit shitstormem a strašením, xenofobií, jen proto, aby měl Babiš o 2 % víc hlasů … ⬇️

Kdyby se ale ozvali jen politici STAN, na něž se valí opoziční kritika, v rámci Babišových aktivit, které míří na přebrání elektorátu SPD, mohla by se věc brát tak, že jde prostě o pouhý politický boj.

Protože jde ale o smlouvu mezi EU a členskými státy, tedy i mezi EU a ČR a naši opoziční politici o této smlouvě veřejně a opakovaně lžou, ozvala se komisařka Evropské komise Ylve Johansson.

Ta má na starosti mj. i vnitřní bezpečnost EU a především tento migrační pakt spoluvytvářela:

„Před dnešní rozpravou v českém parlamentu – o #migrationEU– si ujasněme: pravidla dohodnutá v Paktu o migraci a azylu nevyžadují povinné relokace, a to ani v případě krize. Co je požadováno, je povinná solidarita – finanční nebo operativní. Členské státy mají flexibilitu. Země jako Česká republika, která již projevila solidaritu tím, že přijala velké množství Ukrajinců, bude moci být osvobozena od jakýchkoli povinných solidárních příspěvků.“
Evropská komisařka Ylva Johansson reaguje na festival lží části českých politiků a médií.

Zaměstnanci Agrofertu už se ozývají a eurokomisařce píší. Doteď totiž mohli lhát bez mezinárodní korekce. Jenže: Chtěli strašit a lhát o migraci, tak jak to dělají vždycky, ale konečně jsme se začali bránit. Cajk

Pokud jsou pro své volební preference ochotni (a aktivně to dělají) hustit do Česka lži, nenávist a předsudky, aniž by sami pro měli jediné řešení, platí, že ANO i Andrej Babiš jsou pro naši zemi BEZPEČNOSTNÍ HROZBOU.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh