Průhonický Palermáček

Ajaj. A v Průhonicích mažou archivy 🙂

Paní Jana Vildumecová Mračková (ANO) je teta bota.

Když se ukázalo, že se s manželem (člen ODS, na svou funkci poradce ministryně životního prostředí již rezignoval) znají obviněného v kauze Dozimetr Zakariu Nemraha, tvrdila, že s ním prakticky vůbec nezná. Jen prý doprovázela manžela, když s ním měl kontakt.

Tak ono to vlastně sedí, manžela doprovázet na setkání s Nemrahem musela, byl jim totiž za svědka na svatbě 🙂

Novináři (díky za ně!) s těmito informacemi Mračkovou Vildumetzovou kontaktovali, ta sice neodpověděla, za to začala mizet svatební videa a další obrazové důkazy z jejích sociálních sítí.

Pozdě 🙂

🤡 A nejen to: na svatbě byl jako blízký host spolu s Nemrahem i její zaměstnavatel Andrej Babiš 🙂

🤡 A nejen to: Zakaria Nemrah je kmotrem dítěte manželů Vildumetzových 🙂

🤡 Jako bych slyšel pana Babiše: Palermo! Mafie! Organizovaný zločin! Rezignace!

Babiš a Nemrah při sólu novomanželů

🏇 No a tak tu asi máme další kampaň 🙂

A ještě reakce Kalouska: ,,Očekávám, že paní @JVildumetzova vydá zítra prohlášení, že ona se vůbec nevdávala. To jenom její manžel se ženil a ona s tím nemá nic společného.“

Shrnuju: Babiš a pod jeho taktovou celé ANO útočí na STAN, za kontakty z osobami obviněnými v kauze Dozimetr. Babiš kvůli tomu označuje celou stranu jako odnož organizovaného zločinu a vyzývá k demisi i jejího předsedu, který žádný prokazatelný kontakt neměl. (Jen je politicky naivní, když si myslel, že Mlejnka po tom všem dokáže uhájit).

A teď se dozvídáme, že jedna z hlavních tváří ANO měla obviněného z Dozimetru za svědka na svatbě a dokonce měla kmotra za kmotra jejího dítěte.

A navíc se vyjevilo, že Babiš měl s obviněným Nemrahem styky charakteru minimálně stejného (zatím nevíme víc) jako lidi ze STAN.

A teď si jen můžeme otevřít popcorn a čekat, jak se Babiš a Vildumetzová budou kroutit a samozřejmě nebudou odstupovat nebo rezignovat.

ANO je banda pokrytců, jejichž jediným zájmem je, aby bylo líp .

Jim.

Babiš (Prchal) začal s odvracením pozornosti už dnes ráno v osm hodin …

No, hyn sa hukáže, zač je v Průhonicích perník 🙂

Fotky: Seznamzprávy.cz, Neovlivní.cz

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh