První skupina afghánských kolegů našich vojáků i s jejich rodinami, už v Praze!

To je přesně ta fotka, kterou Česká republika moc potřebovala vidět a zažít! 🙂

Letoun České armády při přistání našich afghánských spolupracovníků a jejich rodin v Praze. A o to větší radost můžeme společně mít, když se naši vojáci zaručují, že pro své kolegy a jejich blízké, v Česku zajistí ubytování, stravování, zdravotní péči a psychologickou podporu.

Hele, tohle je ono 👍

A to ještě dnes vrátili z Řecka naši hasiči, kteří pomáhali svým řeckým kolegům hasit rozsáhlé ničivé požáry na jihu země.

🇨🇿 ⚔️ ❤️ ✌️

Doplnění: Spolek Vlčí máky: “Po odletu druhého našeho letadla z Kábulu, zůstává pět rodin bývalých armádních tlumočníků nadále u bran kábulského letiště – včetně 8 dětí ve věku od 9 měsíců do 11 let. Dvě z nich už během čekání zkolabovaly a museli je rodiče odnést do nemocnice.“ O třetím evakuačním letu bude večer rozhodovat krizový štáb. 🙏

Prosím, ještě aspoň jednou 🙏

Foto: Armáda ČR

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh