Ruská liga v ofsajdu.

Jak se odkecat na první dobrou.

Česká republika byla ještě před rokem téměř stoprocentně závislá na dodávkách ruského plynu. To využívali ruští kolaboranti v ČR. Ti tvrdili, že se Česko bez ruského plynu nemůže obejít a že bez něj nastane energetický kolaps.

Strašili lidi, je to jejich zbraň proti vlastní zemi.

K tomu navíc vždy dodávali, že v tom případě jsou protiruské sankce nesmyslné a měly by být zrušeny.

A nejen to, vlastizrádci žádali, abychom obešli spojence a namísto sankcí kupovali po vzoru Maďarska levný plyn z Ruska. (Který navíc, jak se ukázalo, vůbec levnější není).

Jak dlouho ještě beztrestně? V Česku asi navždy. Platí pro kolaboranta i platformu.

… a samozřejmě nejde ani zdaleka jen o Rajchla

A pak přijde den, kdy se ukáže, jakou cenu mají ty tvoje řečičky …

A to je asi tak v kostce o ruských kolaborantech v ČR vše 🙂

Musíme je s jejich výroky konfrontovat a ukazovat ostatním lidem, jak lžou a že jen prostě jen straší a naplňují heslo „Čím hůř pro ČR, tím lépe pro nás.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh