Ruské lži šíří i Zeman, řekl v Kongresu USA český expert.

Bez politické korektnosti, po jejímž zrušení kremloboti a jejich užiteční id.oti tak rádi volají:

🇷🇺🙈😛 „Obávám se, že Kreml momentálně vyhrává informační válku, kterou vede proti západním demokraciím. A to hlavně proto, že my na Západě si neuvědomujeme, že v takové válce jsme“.

🇷🇺🙈😛 “Nerozumíme tomu, co už nás tato válka stála a co nám ještě způsobí v budoucnosti,“

🇷🇺🙈😛🔶 “Ruskou hybridní válku pomáhá na českém území akcentovat a tlačí ruskou propagandu do veřejného prostoru, sám český prezident Miloš Zeman- viz jeho lži o české výrobě jedu Novičok.

🇷🇺🙈😛 “ Nedostatečná politická vůle ukazovat na ty, kdo dezinformace šíří, a bojovat s nimi, je jeden z hlavních důvodů, proč je podle něj ruská propaganda úspěšná.

🇨🇿✌️Český expert Jakub Kalenský a jeho vystoupení před Kongresem USA.

🇷🇺🤡 Mluvčí prezidenta Zemana už označil toto vystoupení pana Kalenského za akt vlastizrady.

Celý článek na zpravy.aktualne.cz, foto. Foreignaffairs.house.gov

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh