Sázka na třináctku.

Chronologie podlosti

⚠️ Andrej Babiš rád sám sebe vykresluje jako bojovníka proti hazardu

⚠️ Těsně před prezidentským finále, kdy oba tábory musí znát podrobná data a tedy vědět, že Babiš výrazně prohraje, vyzývá jeho tým občany ČR, aby si na Babiše vsadili, protože kurz je výhodný a oni vyhrají velké peníze.

⚠️Babiš se tak snažil motivovat část voličů k vyšší účasti a volbě právě jeho. Navíc k výzvě sázet přidal i text „Babiš vždycky pomáhá. Za Babiše bude líp.“

⚠️ Sázkové kanceláře zažívají jeden z krátkodobě největších náporů nových registrací v historií.

⚠️ Na Babiše jsou v té době nárazově vsazeny desítky miliónů

„Jeho tweet znamenal příkaz pro jeho voliče: ‚Pojďte si na mě vsadit, registrujte se u Fortuny.‘ V historii naší společnosti si nepamatujeme takové množství nových registrací během několika málo dní.“ 
Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny

⚠️ Babiš drtivě prohrává volby

⚠️ Babiš den po volbách v iDnes: „Prognózy byly jasné a dopadlo to přesně podle nich. Čekal jsem, že prohraju.“

„To, co udělal Andrej Babiš a jeho kampaň, není v pořádku. Věděli, že jejich šance na výhru je minimální a že je velká pravděpodobnost, že lidé o své peníze přijdou. Přesto je vyzvali k tomu, aby sázeli. Řekl bych, že mají odpovědnost za to, že lidé ztratili miliony korun.“
Sociolog Daniel Prokop

⚠️ Babišův štáb vyhlašuje, že výzva k sázení byl vtip.

🏇 Tato kauza je vlastně učebnicovým příkladem, jak se Andrej Babiš a jeho zaměstnanci staví k vlastním voličům. Udělat z nich hlupáky, vymačkat je jako citron, navíc cynicky pod heslem „Babiš vždy pomáhá“ a nakonec je odhodit jako zmačkaný papír a říct „Sranda, ne? Sorry jako“.

Děkuji všem, kteří se rozhodli nedopustit, aby se tento člověk stal prezidentem naší země.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh