Visegradský jezdec, rok na plný plyn

👉 Přesně před rokem (od 1. února) jsem díky vašim příspěvkům mohl v práci snížit úvazek a věnovat se naplno vytváření obsahu stránky.

Předcházelo tomu několik let existence stránky jako volnočasové aktivity, která si postupně získávala Vaši důvěru.

Předcházelo tomu několik let existence stránky, která si postupně získávala Vaši důvěru.
(Nejvíc času paradoxně nezabírá psaní samotné, ale shánění a tříbení informací).


👉 Pořád mě překvapuje, že to funguje a že navíc zvládáme podporovat mnoho Česku prospěšných projektů a nezávislých médií, částkou kolem 30 000 korun měsíčně 👍

👉 Přesně to spočítané nemám, ale včetně charitativních jednorázových darů (50 000 lidem postiženým tornádem, 10 000 vojenským veteránům, kteří za tyto peníze podporovali naše tlumočníky shromážděné v okolí kábulského letiště, čekající na zařazení k evakuaci) jsme takto společně poslali přes 350 000 za jeden rok.
Seznam koho podporujeme je k vidění např. zde na webu: https://www.visegradsky-jezdec.cz/podporuji/

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji


👉 Všem moc děkuju za dosavadní podporu a nadále prosím o šíření obsahu, tak aby jej shlédlo co nejvíc uživatelů sociálních sítí a internetu. Tak totiž bude nejvíc naplněn účel existence stránky.


👉 Byl bych moc rád, kdyby i nadále nebyla tato stránka pouhým producentem informací, ale stále zůstala i propojenou komunitou, které není lhostejná přítomnost a budoucnost České republiky.

Hezký zbytek dne 🙂
Foto Jan Bartoš pro TENTO rozhovor.

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh