Zpráva, na kterou Česko čekalo.

Státní zástupce obžaloval Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo. Půjde tak konečně před soud, který rozhodne o jeho vině, či nevině.

Státní zástupce Šaroch:

„Nově zjištěný skutkový stav, který z nově nashromážděného penza důkazů vyplynul, neumožnoval vydání jiného rozhodnutí, než je podání obžaloby.“

„Obviněné osobě je podle něj kladeno za vinu, že svým jednáním naplnila skutkovou podstatu zločinu dotačního podvodu a poškození finančních zájmů Evropské unie.“

Ano, je to kampaň. Kampaň za vymýcení korupce z politiky.

Ačkoli je to spekulace a nemělo by tomu tak být, mám za to, že o dnešku rozhodly naše hlasy pro pětikoalici v říjnu minulého roku – jinak by si to Andrej Babiš dokázal pohlídat.

A justice for all.

Akce v Praze: Zeman s Babišem, Okamurou a Foldynou nám pohřbívají republiku  | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh